A „Parlamenti ösztöndíjas, illetve gyakornoki" programban részt vett hallgatók 2002/2003

Név

Tanulmányok

Fogadó szervezeti egység

Agócs Gergely

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem Államigazgatási Kar

Önkormányzati
bizottság

Báger Katalin

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, nemzetközi kapcsolatok szak

Külügyi bizottság

Fekete Csilla

Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Fülöp Katalin

Károli Gáspár Református Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Szociális és családügyi bizottság

Gáli Csaba

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Ügyrendi bizottság

Kálóczi Eszter

Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Mezőgazdasági
bizottság

Kontár Ágnes

Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Területfejlesztési
bizottság

Mráz Ágoston Sámuel

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, politológia szak

Informatikai bizottság

Murvai Orsolya

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem Államigazgatási Kar, igazgatásszervező szak

Mentelmi bizottság

Nagy Rita

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és
Jogtudományi Kar, jogász szak

Jogi Főosztály,
Európai integrációs ügyek bizottsága

Pétsy Zsolt Balázs

Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Környezetvédelmi bizottság

Pozsár-Szentmiklósy

Zoltán

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és
Jogtudományi Kar, jogász szak

Alkotmányügyi bizottság

Szabó Ivett

Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar, gazdálkodási szak

Költségvetési bizottság

Szigeti Szabolcs

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és
Jogtudományi Kar, jogász szak

Szervezési és Tájékoztatási Főosztály

Szoboszlai Judit

Debreceni Egyetem Jog- és Államtudományi Intézet, jogász szak

Emberi jogi bizottság

1998/1999

 

Név

Tanulmányok

Fogadó szervezeti egység

Bálint Zsófia

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Barlai Gábor

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Cseminczky

Zsuzsanna

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Egyed Krisztina

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Kulturális bizottság

Fekete Dalma

Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Ügyrendi bizottság

Forgács Nóra

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Képviselői Tájékoztató Központ

Gondos Ádám

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Istenes Péter

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Foglalkoztatási bizottság

Kozma Krisztián

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Láng Richárd

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Külügyi Hivatal

Lékó Zoltán

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Szervezési és

Tájékoztatási

Főosztály

Lelbach Dorottya

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Külügyi bizottság

Lichter Tamás

Budapesti Közgazdaság-tudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Mezőgazdasági bizottság

Molnár Gáspár

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Nyárádi László

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Ocskó Edina

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Papp Lívia

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Idegenforgalmi bizottság

Pigler Csaba

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Pohánka Béla

Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Önkormányzati bizottság

Rábai György

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Külügyi Hivatal, NATO Tájékoztató Központ

Róna András

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Külügyi Hivatal

Sepsi Tibor

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Oktatási bizottság

Sinka László

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Külügyi Hivatal

Suhajda Virág

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Társadalmi szervezetek bizottsága és az Országgyűlési Könyvtár

Szabó Adél

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Szijjártó Orsolya

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Külügyi Hivatal

Szlávik Péter

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Környezetvédelmi bizottság

Török Zsuzsanna

Budapesti Közgazdaság-tudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Tokaji Lilla

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Egészségügyi és szociális bizottság

Vándor Zsófia

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Területfejlesztési bizottság

A „Parlamenti ösztöndíj az Országgyűlés Hivatalában" programra felvételt nyert hallgatók feksőoktatási intézmények szerint