A bizottság jelenlegi tagjai

Európai ügyek bizottsága tagjai (11 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 1 Elnök 2018.05.08.
Tessely Zoltán (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.
Balczó Zoltán (Jobbik) Alelnök 2020.03.09.
Dr. Oláh Lajos (DK) Alelnök 2018.05.08.
Csöbör Katalin (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Riz Gábor (Fidesz) Tag 2018.10.15.
Dr. Tiba István (Fidesz) Tag 2020.07.03.
Dr. Tilki Attila (Fidesz) Tag 2020.03.23.
Juhász Hajnalka (KDNP) Tag 2018.05.08.
Bana Tibor (független) Tag 2020.03.23.
Dr. Szél Bernadett (független) Tag 2018.10.15.

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.