Irományok előző ciklusbeli adatai

Készült: 2019.10.18.04:38:27 Dinamikus lap

Lombos István

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Nógrád megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 7 42

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 8    


Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Balassagyarmat Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
sportszervező Magyar Testnevelési Főiskola   1981