Készült: 2024.02.21.20:40:58 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2022-

Vállalkozásfejlesztési Bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2022.05.02.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail vfb@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Vállalkozásfejlesztési Bizottság jelenlegi tagjainak elrejtése

Vállalkozásfejlesztési Bizottság tagjai (9 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Dr. Apáti István (Mi Hazánk) 1 Elnök 2022.05.02.
Szatmáry Kristóf (Fidesz) Alelnök 2022.05.02.
Tasó László (Fidesz) Alelnök 2022.06.08.
Varga Ferenc (független) Alelnök 2023.03.27.
Bányai Gábor (Fidesz) Tag 2022.06.08.
Becsó Zsolt (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Gelencsér Attila (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Szabó Zsolt (Fidesz) Tag 2022.06.08.
Lőcsei Lajos (Momentum) Tag 2022.05.02.

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.


Vállalkozásfejlesztési Bizottság tagjai változásának megjelenítése
Vállalkozásfejlesztési Bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok