Készült: 2019.09.17.01:35:13 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Tiba István (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
18007/6 A sportvállalkozásokat érintő egyes adózási tárgyú törvények módosításáról Dr. Tiba István (Fidesz) 2017.11.07
10377/1049 Magyarország 2017. évi központi költségvetéséről Hirt Ferenc (Fidesz), Dr. Latorcai János (KDNP), Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Tilki Attila (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz), Firtl Mátyás (KDNP), Szászfalvi László (KDNP) 2016.05.12
4288/3 A diákok iskolaszövetkezeti munkavállalásának, és a megváltozott munkaképességű személyek munkaerő-kölcsönzés keretében történő foglalkoztatásának elősegítéséről Dr. Tiba István (Fidesz) 2015.04.16