Készült: 2020.08.04.15:26:38 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Az Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását vizsgáló albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.06.16.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ifjúsági, szociális bizottság


Az Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását vizsgáló albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Szűcs Erika (MSZP) Elnök 2010.06.28. 2011.10.23.  
Dr. Varga László (MSZP) Elnök 2011.12.15. 2014.05.05. Szűcs Erika (független)
Csizi Péter (Fidesz) Tag 2013.06.03. 2014.05.05. Lakatosné Sira Magdolna (Fidesz)
Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz) Tag 2010.06.28. 2011.02.14.  
Lakatosné Sira Magdolna (Fidesz) Tag 2011.05.16. 2012.12.31.  
Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) Tag 2010.06.28. 2010.09.13.  
Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz) Tag 2010.06.28. 2013.02.28.  
Szemereyné Pataki Klaudia (Fidesz) Tag 2013.06.03. 2014.05.05. Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz)
Vágó Sebestyén (Jobbik) Tag 2010.06.28. 2014.05.05.  
Dr. Stágel Bence (KDNP) Tag 2010.10.21. 2013.05.31. Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz)


Az Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását vizsgáló albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése