Készült: 2020.01.26.00:22:34 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Számvevőszéki albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.07.11.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Költségvetési bizottság


Számvevőszéki albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Tállai András (Fidesz) Elnök 2006.07.11. 2010.05.13.  
Boldvai László (MSZP) Tag 2006.07.11. 2010.05.13.  
Farkas Imre (MSZP) Tag 2006.07.11. 2010.05.13.  
Dr. Dancsó József (Fidesz) Tag 2006.07.11. 2010.05.13.  
Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ) Tag 2007.02.28. 2008.05.13. Lakos Imre (SZDSZ)
Horn Gábor (SZDSZ) Tag 2008.10.15. 2010.05.13. Lakos Imre (SZDSZ)
Lakos Imre (SZDSZ) Tag 2006.07.11. 2007.02.28.  


Számvevőszéki albizottság üléseinek megjelenítése