Készült: 2020.06.01.04:44:57 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

A Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.07.19.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság


A Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Bertha Szilvia (Jobbik) Elnök 2010.07.19. 2014.05.05.  
Szedlák Attila (Fidesz) Alelnök 2010.07.19. 2014.05.05.  
Polics József (Fidesz) Tag 2010.07.19. 2014.05.05.  
Karvalics Ottó (KDNP) Tag 2010.07.19. 2014.05.05.  
Kaufer Virág (LMP) Tag 2010.07.19. 2012.02.01.  
Dr. Szél Bernadett (LMP) Tag 2012.03.05. 2013.02.11. Kaufer Virág (LMP)
Dr. Szél Bernadett (LMP) Tag 2013.09.01. 2014.05.05.  
Dr. Szél Bernadett (független) Tag 2013.03.04. 2013.08.31.  


A Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése