Készült: 2020.06.04.14:43:22 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Ivanics Ferenc

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
10554/1836 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz), Firtl Mátyás (KDNP) 2009.11.10
10554/1835 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2009.11.10
10554/316 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz), Firtl Mátyás (KDNP) 2009.10.07
10554/286 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2009.10.07
10554/285 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2009.10.07
10554/284 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2009.10.07
10554/283 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2009.10.07
10554/282 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2009.10.07
10554/274 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Firtl Mátyás (KDNP), Ivanics Ferenc (Fidesz) 2009.10.06
9968/3 A szomszédos országokhoz fűződő közlekedési kapcsolataink erősítéséről Firtl Mátyás (KDNP), Ivanics Ferenc (Fidesz) 2009.09.29
6571/545 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2008.12.02
6571/397 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2008.11.18
6571/396 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2008.11.18
6571/395 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz), Firtl Mátyás (KDNP) 2008.11.18
6571/394 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2008.11.18
6571/393 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2008.11.18
6571/392 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2008.11.18
6571/388 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2008.11.18
5311/173 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2008.05.14
5311/172 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2008.05.14
5311/171 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2008.05.14
5311/168 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Ivanics Ferenc (Fidesz), Firtl Mátyás (KDNP) 2008.05.13
5311/151 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Dr. Szakács Imre (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz), Firtl Mátyás (KDNP) 2008.05.13
5311/138 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Dr. Szakács Imre (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz), Firtl Mátyás (KDNP) 2008.05.06
5311/35 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Dr. Szakács Imre (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz), Firtl Mátyás (KDNP) 2008.04.21
5311/34 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Dr. Szakács Imre (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz), Firtl Mátyás (KDNP) 2008.04.21
5311/33 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Dr. Szakács Imre (Fidesz), Firtl Mátyás (KDNP), Ivanics Ferenc (Fidesz) 2008.04.21
5311/32 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Dr. Szakács Imre (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz), Firtl Mátyás (KDNP) 2008.04.21
5311/31 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Dr. Szakács Imre (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz), Firtl Mátyás (KDNP) 2008.04.21
5311/30 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Dr. Szakács Imre (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz), Firtl Mátyás (KDNP) 2008.04.21
5311/29 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Dr. Szakács Imre (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz), Firtl Mátyás (KDNP) 2008.04.21
5311/28 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Dr. Szakács Imre (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz), Firtl Mátyás (KDNP) 2008.04.21
3860/896 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2007.12.04
3860/895 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2007.12.04
3860/894 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2007.12.04
3860/893 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2007.12.04
3860/892 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2007.12.04
3860/891 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2007.12.04
3860/890 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2007.12.04
3860/889 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2007.12.04
3860/888 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Ivanics Ferenc (Fidesz), Firtl Mátyás (KDNP) 2007.12.04
3860/496 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Dr. Áder János (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz), Dr. Ángyán József (Fidesz), Dr. Aszódi Pál (Fidesz), Bagi Béla (Fidesz), Balla György (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Bíró Ildikó (Fidesz), Borsos József (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Császár Antal (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Czomba Sándor (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz), Demeter Ervin (Fidesz), Dr. Deutsch-Für Tamás (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Ékes Ilona (Fidesz), Ékes József (Fidesz), Erdős Norbert (Fidesz), Farkas Flórián (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz) és 110 képviselő társa. 2007.10.30
3860/495 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Ágh Péter (Fidesz), Dr. Ángyán József (Fidesz), Dr. Aszódi Pál (Fidesz), Bagi Béla (Fidesz), Balla György (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Bíró Ildikó (Fidesz), Borsos József (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Császár Antal (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Czomba Sándor (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz), Demeter Ervin (Fidesz), Dr. Deutsch-Für Tamás (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Ékes Ilona (Fidesz), Ékes József (Fidesz), Erdős Norbert (Fidesz), Farkas Flórián (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz), Dr. Fazekas Sándor (Fidesz) és 109 képviselő társa. 2007.10.30
3860/494 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Dr. Áder János (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz), Dr. Ángyán József (Fidesz), Dr. Aszódi Pál (Fidesz), Bagi Béla (Fidesz), Balla György (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Bíró Ildikó (Fidesz), Borsos József (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Császár Antal (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Czomba Sándor (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz), Demeter Ervin (Fidesz), Dr. Deutsch-Für Tamás (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Ékes Ilona (Fidesz), Ékes József (Fidesz), Erdős Norbert (Fidesz), Farkas Flórián (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz) és 108 képviselő társa. 2007.10.30
3860/493 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Dr. Ángyán József (Fidesz), Bagi Béla (Fidesz), Balla György (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Bíró Ildikó (Fidesz), Borsos József (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Császár Antal (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Czomba Sándor (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz), Demeter Ervin (Fidesz), Dr. Deutsch-Für Tamás (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Dr. Áder János (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Ékes Ilona (Fidesz), Ékes József (Fidesz), Erdős Norbert (Fidesz), Farkas Flórián (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz), Dr. Fazekas Sándor (Fidesz) és 109 képviselő társa. 2007.10.30
2911/18 A települési önkormányzatok többcélú kistérségi társulásáról szóló 2004. évi CVII. törvény módosításáról Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz) 2007.05.22
2838/53 A Magyar Köztársaság gyorsforgalmi közúthálózatának közérdeküségéről és fejlesztéséről szóló 2003. évi CXXVIII. törvény módosításáról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2007.05.08
2838/52 A Magyar Köztársaság gyorsforgalmi közúthálózatának közérdeküségéről és fejlesztéséről szóló 2003. évi CXXVIII. törvény módosításáról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2007.05.08
2838/51 A Magyar Köztársaság gyorsforgalmi közúthálózatának közérdeküségéről és fejlesztéséről szóló 2003. évi CXXVIII. törvény módosításáról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2007.05.08
1375/102 Az egészségügyi ellátórendszer fejlesztéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2006.12.04
1375/101 Az egészségügyi ellátórendszer fejlesztéséről Ivanics Ferenc (Fidesz), Dr. Mikola István (Fidesz), Dr. Horváth Zsolt (Fidesz), Dr. Molnár Ágnes (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP) 2006.12.04
1375/100 Az egészségügyi ellátórendszer fejlesztéséről Dr. Molnár Ágnes (Fidesz), Dr. Mikola István (Fidesz), Dr. Horváth Zsolt (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP) 2006.12.04
1375/99 Az egészségügyi ellátórendszer fejlesztéséről Ivanics Ferenc (Fidesz), Dr. Mikola István (Fidesz), Dr. Horváth Zsolt (Fidesz), Dr. Molnár Ágnes (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP) 2006.12.04
1375/83 Az egészségügyi ellátórendszer fejlesztéséről Dr. Molnár Ágnes (Fidesz), Firtl Mátyás (KDNP), Ivanics Ferenc (Fidesz), Kránitz László (MSZP), Simon Gábor (MSZP), Dr. Csapody Miklós (MDF) 2006.11.28
1375/54 Az egészségügyi ellátórendszer fejlesztéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2006.11.28
1375/53 Az egészségügyi ellátórendszer fejlesztéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2006.11.28
1375/52 Az egészségügyi ellátórendszer fejlesztéséről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2006.11.28