Készült: 2019.10.22.09:18:55 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Egyéb közérdekű feladatokat ellátó szervezeteket támogató albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1999.02.11.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Társadalmi szervezetek bizottság


Egyéb közérdekű feladatokat ellátó szervezeteket támogató albizottság tagjainak változásai (2 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Halász János (Fidesz) Elnök 1999.02.11. 2001.09.21.  
Dr. Martonosi György (Fidesz) Elnök 2001.09.22. 2002.05.14.  
Tóbiás József (MSZP) Tag 1999.02.11. 2002.05.14.  


Egyéb közérdekű feladatokat ellátó szervezeteket támogató albizottság üléseinek megjelenítése