Készült: 2020.02.17.08:04:50 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

A 2002-2010 közötti államadósság-növekedés okait vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2011.09.26.
Megszűnés 2011.12.12.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Alkotmányügyi bizottság


A 2002-2010 közötti államadósság-növekedés okait vizsgáló albizottság tagjai változásának megjelenítése
 
A 2002-2010 közötti államadósság-növekedés okait vizsgáló albizottság
Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
5 5/2011 2011.12.12. Határozatképes 0:05
4 4/2011 2011.12.07. Határozatképes 0:43
3 3/2011 2011.11.14. Határozatképes 0:44
2 2/2011 2011.11.02. Határozatképes 0:05
1 1/2011 2011.10.10. Határozatképes 0:03