Készült: 2020.08.12.06:32:13 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Sebestyén László

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
11721/3 Egyes közszolgáltatások ellátásáról és az ezzel összefüggő törvénymódosításokról Sebestyén László (Fidesz) 2013.07.04
7655/3 Magyarország 2013. évi központi költségvetéséről Sebestyén László (Fidesz), Dr. Zsiga Marcell (Fidesz) 2012.06.20
6958/169 A Büntető Törvénykönyvről Balázs József (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Dr. Daher Pierre (Fidesz), Demeter Zoltán (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Lipők Sándor (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Dr. Ódor Ferenc (Fidesz), Riz Gábor (Fidesz), Sebestyén László (Fidesz), Szabó Zsolt (Fidesz), Tamás Barnabás (Fidesz), Dr. Tóth József (Fidesz), Dr. Zsiga Marcell (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz) 2012.05.30
5538/104 A hulladékról Fejér Andor (Fidesz), Bartos Mónika (Fidesz), Dr. Nagy Andor (KDNP), Sebestyén László (Fidesz)
2012.03.02.: Fülöp István (Fidesz)
2012.02.28
5538/103 A hulladékról Fejér Andor (Fidesz), Bartos Mónika (Fidesz), Dr. Nagy Andor (KDNP), Sebestyén László (Fidesz)
2012.03.02.: Fülöp István (Fidesz)
2012.02.28
5206/75 A víziközmű-szolgáltatásról Bánki Erik (Fidesz), Sebestyén László (Fidesz) 2011.12.20
4662/189 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Sebestyén László (Fidesz) 2011.11.21
4365/473 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Sebestyén László (Fidesz) 2011.11.02
4365/458 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Sebestyén László (Fidesz) 2011.11.02
3387/54 A környezetvédelmi termékdíjról Sebestyén László (Fidesz) 2011.06.23
3387/53 A környezetvédelmi termékdíjról Sebestyén László (Fidesz) 2011.06.16
3247/12 A cukorgyárak privatizációját, valamint Magyarország Európai Unióhoz történő csatlakozása óta a közösségi cukorreformok során képviselt magyar álláspontot értékelő, és annak itthoni következményeit feltáró vizsgálóbizottság felállításáról Font Sándor (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz), Sebestyén László (Fidesz) 2011.06.22
21/8 A családok támogatásáról szóló 1998. évi LXXXIV. törvénynek, valamint a gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvénynek a tankötelezettség teljesítésével összefüggő módosításáról Pelczné Dr. Gáll Ildikó (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Dr. Zsiga Marcell (Fidesz), Sebestyén László (Fidesz), Riz Gábor (Fidesz), Demeter Zoltán (Fidesz), Tamás Barnabás (Fidesz), Dr. Ódor Ferenc (Fidesz), Koncz Ferenc (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Prof. Iván László (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Lakatosné Sira Magdolna (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Dr. Nagy Kálmán (KDNP) 2010.05.26