Készült: 2019.11.13.03:25:41 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Számvevőszéki és költségvetési bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2010.05.14.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Számvevőszéki és költségvetési bizottság tagjai változásának elrejtése

Számvevőszéki és költségvetési bizottság tagjainak változásai (26 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Nyikos László (Jobbik) Elnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Puskás Imre (Fidesz) Alelnök 2012.06.18. 2014.05.05. Szijjártó Péter (Fidesz)
Szijjártó Péter (Fidesz) Alelnök 2010.05.14. 2012.06.18.  
Dr. Hargitai János (KDNP) Alelnök 2010.05.14. 2011.02.21.  
Seszták Oszkár (KDNP) Alelnök 2011.02.21. 2014.05.05. Dr. Hargitai János (KDNP)
Arnóth Sándor (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2011.03.16.  
Babák Mihály (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Balázs József (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Balla György (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Bodó Sándor (Fidesz) Tag 2011.11.14. 2012.03.05. Font Sándor (Fidesz)
Bodó Sándor (Fidesz) Tag 2013.09.23. 2014.05.05. Dr. Vitányi István (Fidesz)
Dr. Bóka István (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Dancsó József (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.02.01.  
Dankó Béla (Fidesz) Tag 2010.10.18. 2011.03.07. Dr. Puskás Imre (Fidesz)
Domokos László (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2010.07.04.  
Ékes József (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Font Sándor (Fidesz) Tag 2012.03.05. 2014.05.05. Bodó Sándor (Fidesz)
Font Sándor (Fidesz) Tag 2011.02.14. 2011.11.14. Dr. Kerényi János (Fidesz)
Herman István Ervin (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Kara Ákos (Fidesz) Tag 2011.05.09. 2013.04.30. Arnóth Sándor (Fidesz)
Dr. Kerényi János (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2011.02.14.  
Magyar Anna (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Márton Attila (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Nagy István (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Nyitrai Zsolt (Fidesz) Tag 2013.05.01. 2014.05.05. Kara Ákos (Fidesz)
Dr. Pósán László (Fidesz) Tag 2010.07.05. 2014.05.05. Domokos László (Fidesz)
Dr. Puskás Imre (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2010.10.18.  
Szólláth Tibor Zoltán (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Vitányi István (Fidesz) Tag 2011.03.07. 2013.09.23. Dankó Béla (Fidesz)
Boldvai László (MSZP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Puch László (MSZP) Tag 2010.05.14. 2010.06.01.  
Puch László (MSZP) Tag 2011.11.21. 2014.05.05. Tukacs István (MSZP)
Dr. Szekeres Imre (MSZP) Tag 2010.06.02. 2014.05.05. Puch László (MSZP)
Tukacs István (MSZP) Tag 2010.05.14. 2011.11.21.  
Dr. Veres János (MSZP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Lenhardt Balázs (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2011.09.12.  
Rozgonyi Ernő (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2010.12.20.  
Rozgonyi Ernő (Jobbik) Tag 2011.09.12. 2012.12.05. Dr. Lenhardt Balázs (Jobbik)
Z. Kárpát Dániel (Jobbik) Tag 2012.12.17. 2014.05.05. Rozgonyi Ernő (független)
Hoffman Pál (KDNP) Tag 2011.02.21. 2014.05.05. Seszták Oszkár (KDNP)
Seszták Oszkár (KDNP) Tag 2010.05.14. 2011.02.21.  
Vágó Gábor (LMP) Tag 2010.05.14. 2013.02.11.  
Vágó Gábor (LMP) Tag 2013.09.01. 2014.05.05.  
Molnár Oszkár (független) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Pősze Lajos (független) Tag 2010.12.21. 2014.05.05. Rozgonyi Ernő (Jobbik)
Vágó Gábor (független) Tag 2013.02.25. 2013.08.31.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Számvevőszéki és költségvetési bizottság Fidesz 15 57.69%
MSZP 4 15.38%
Jobbik 2 7.69%
KDNP 2 7.69%
LMP 1 3.85%
független 2 7.69%
Összesen 26 100.00%

Számvevőszéki és költségvetési bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok