Készült: 2020.05.28.20:33:34 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Dávid Gyula

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
I/16837 A legfőbb ügyészség szerepe a német hatóságok magyarországi razziáiban? Dr. Dávid Gyula (MSZP) 2005.06.22
A/11191 Milyen kormányzati fellépést tett és tesz a magyar kormány a Német Szövetségi Köztársaság kormányánál, az idén nyáron tömegesen lefolytatott, Németországban államközi szerződéssel munkát végző magyar vállalkozók elleni német eljárások ügyében? Dr. Dávid Gyula (MSZP) 2004.09.06
A/8858 Miről szól az AB döntése? Dr. Dávid Gyula (MSZP) 2004.02.23
I/6650 Autópályát olcsóbban, egyszerűbben Dr. Dávid Gyula (MSZP), Varga László (MSZP) 2003.11.26
T/4185 A helyi adókról szóló 1990. évi C. törvény módosításáról Dr. Wekler Ferenc (SZDSZ), Dr. Dávid Gyula (MSZP) 2003.06.02
T/3956 A pártok működéséről és gazdálkodásáról szóló 1989. évi XXXIII. törvény módosításáról Dr. Bőhm András (SZDSZ), Dr. Dávid Gyula (MSZP), Németh Zsolt (MDF), Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2003.05.09
T/3955 A pártok működését segítő tudományos, ismeretterjesztő, kutatási, oktatási tevékenységet végző alapítványokról Dr. Bőhm András (SZDSZ), Dr. Dávid Gyula (MSZP), Németh Zsolt (MDF), Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2003.05.09
I/2641 Mit kíván tenni a kormány a Németországban dolgozó magyar munkavállalók érdekében? Dr. Dávid Gyula (MSZP) 2003.03.11
I/2544 Mit tesz a kormány a Németországban dolgozó magyar munkavállalók érdekében? Dr. Dávid Gyula (MSZP) 2003.03.03
T/1283 A számvitelről szóló 2000. évi C. törvény módosításáról Dr. Dávid Gyula (MSZP) 2002.11.06