Készült: 2020.07.14.13:01:19 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Európai ügyek bizottsága
Típus állandó
Létrehozás 2018.05.08.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail eub@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Európai ügyek bizottsága jelenlegi tagjainak elrejtése

Európai ügyek bizottsága tagjai (11 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 1 Elnök 2018.05.08.
Tessely Zoltán (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.
Balczó Zoltán (Jobbik) Alelnök 2020.03.09.
Dr. Oláh Lajos (DK) Alelnök 2018.05.08.
Csöbör Katalin (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Riz Gábor (Fidesz) Tag 2018.10.15.
Dr. Tiba István (Fidesz) Tag 2020.07.03.
Dr. Tilki Attila (Fidesz) Tag 2020.03.23.
Juhász Hajnalka (KDNP) Tag 2018.05.08.
Bana Tibor (független) Tag 2020.03.23.
Dr. Szél Bernadett (független) Tag 2018.10.15.


Európai ügyek bizottsága tagjai változásának megjelenítése
Európai ügyek bizottsága üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Európai ügyek bizottságanak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok