Készült: 2020.08.14.19:16:46 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Kövér László (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
H/11282 A koronavírus gazdasági hatásaival kapcsolatos európai uniós gazdasági intézkedésekről Kövér László (Fidesz), Dr. Simicskó István (KDNP), Kocsis Máté (Fidesz)
2020.07.10.: Hollik István (KDNP)
2020.07.13.: Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz)
2020.07.09
P/10760 A nemzeti önazonosság védelméről Kövér László (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Potápi Árpád János (Fidesz), Pánczél Károly (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Kocsis Máté (Fidesz)
2020.06.02.: Dr. Zsigmond Barna Pál (Fidesz), Németh Zsolt (Fidesz)
2020.05.28
P/10189 Magyarország népképviseleti rendszerének harminc évvel ezelőtti visszaállításáról Orbán Viktor (Fidesz), Kövér László (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Kocsis Máté (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Varga Mihály (Fidesz), Németh Zsolt (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2020.04.20
T/3975 A független Lengyelország helyreállításának centenáriumáról Kövér László (Fidesz)
2018.12.10.: Dr. Latorcai János (KDNP)
2018.12.10.: Dr. Bajkai István (Fidesz)
2018.12.11.: Németh Szilárd István (Fidesz)
2018.12.10