Készült: 2020.08.07.03:57:28 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Energetikai albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.09.11.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Energetikai albizottság tagjainak változásai (10 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Podolák György (MSZP) Elnök 2004.11.06. 2006.05.15.  
Szabó József (MSZP) Elnök 2002.09.11. 2004.11.06.  
Göndör István (MSZP) Tag 2005.11.23. 2006.05.15.  
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2003.02.19. 2006.05.15.  
Dr. Kapolyi László (MSZP) Tag 2002.09.11. 2006.05.15.  
Keller László (MSZP) Tag 2004.11.24. 2005.06.20.  
Kovács Tibor (MSZP) Tag 2002.09.11. 2004.10.25.  
Podolák György (MSZP) Tag 2002.09.11. 2004.11.06.  
Szabó József (MSZP) Tag 2004.11.06. 2006.05.15.  
Deák András (Fidesz) Tag 2005.03.23. 2006.05.15.  
Ivanics István (Fidesz) Tag 2005.11.23. 2006.05.15.  
Lázár Mózes (Fidesz) Tag 2002.09.11. 2006.05.15.  
Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz) Tag 2002.09.11. 2006.05.15.  
Steinerné Vasvári Éva (Fidesz) Tag 2002.09.11. 2004.11.29.  
Szalay Gábor (SZDSZ) Tag 2003.06.17. 2006.05.15.  


Energetikai albizottság üléseinek megjelenítése