Készült: 2020.06.06.06:50:23 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság tagjainak változásai (22 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Balsai István (Fidesz) Elnök 2005.04.04. 2006.05.15. Dr. Medgyasszay László (MDF)
Dr. Balsai István (MDF) Elnök 2002.12.01. 2004.09.06. Dr. Medgyasszay László (MDF)
Dr. Hende Csaba (MDF) 1 Elnök 2002.05.27. 2002.07.16.  
Dr. Medgyasszay László (MDF) Elnök 2002.07.16. 2002.11.30. Dr. Hende Csaba (MDF) 1
Dr. Balsai István (független) Elnök 2004.09.06. 2005.04.03. Dr. Medgyasszay László (MDF)
Filló Pál (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Gúr Nándor (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Bernáth Ildikó (Fidesz) Alelnök 2004.08.27. 2006.05.15. Dr. Őry Csaba (Fidesz)
Dr. Őry Csaba (Fidesz) Alelnök 2002.05.27. 2004.07.18. Dr. Sümeghy Csaba (Fidesz)
Dr. Sümeghy Csaba (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2002.05.27.  
Dr. Bóth János (MSZP) 1 Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Devánszkiné Dr.Molnár Katalin (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.06.04.  
Fogarasiné Deák Valéria (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Földesi Zoltán (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Gyárfás Ildikó (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.06.04.  
Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP) Tag 2002.06.05. 2006.05.15. Devánszkiné Dr.Molnár Katalin (MSZP)
Kis Péter (MSZP) 1 Tag 2002.06.04. 2002.12.17. Gyárfás Ildikó (MSZP)
Németh Erika (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Rózsa Endre (MSZP) Tag 2002.12.17. 2006.05.15. Kis Péter (MSZP) 1
Simon Gábor (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Szabó Gyula (MSZP) Tag 2002.06.04. 2006.05.15. Horn Gábor (SZDSZ)
Vargáné Kerékgyártó Ildikó (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Balsay István (Fidesz) Tag 2003.06.23. 2006.05.15. Végh László (Fidesz)
Bernáth Ildikó (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2004.08.27.  
Borkó Károly (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Frajna Imre (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Lukács Mihály (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2005.07.04.  
Németh Szilárd István (Fidesz) Tag 2004.08.27. 2006.05.15. Bernáth Ildikó (Fidesz)
Dr. Rákos Tibor (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Sümeghy Csaba (Fidesz) Tag 2002.05.27. 2006.05.15. Dr. Frajna Imre (Fidesz)
Varga József (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Végh László (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2003.06.23.  
Zsigó Róbert (Fidesz) Tag 2005.07.04. 2006.05.15. Lukács Mihály (Fidesz)
Béki Gabriella (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Horn Gábor (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Dr. Gyimesi József (MDF) Tag 2006.01.12. 2006.05.15.  
Pettkó András (MDF) Tag 2004.12.20. 2005.09.19. Püski András (független)
Püski András (MDF) Tag 2002.05.15. 2004.11.08.  
Dr. Gyimesi József (független) Tag 2005.09.19. 2006.01.11.  
Püski András (független) Tag 2004.11.08. 2004.12.20.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság MSZP 11 50.00%
Fidesz 9 40.91%
SZDSZ 1 4.55%
MDF 1 4.55%
Összesen 22 100.00%

Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok