Készült: 2020.03.28.21:19:34 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Informatikai és távközlési bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Informatikai és távközlési bizottság tagjai változásának elrejtése

Informatikai és távközlési bizottság tagjainak változásai (11 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Rogán Antal (Fidesz) Elnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Márfai Péter (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Molnár Gyula (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Burány Sándor (MSZP) Tag 2004.10.25. 2006.05.15. Török Zsolt (MSZP)
Lénárt László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Simon Gábor (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Török Zsolt (MSZP) Tag 2002.05.15. 2004.10.25.  
Erdész Zoltán (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Nyitrai Zsolt (Fidesz) Tag 2002.12.03. 2006.05.15. Szalai Annamária (Fidesz)
Szabó István (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Szalai Annamária (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2002.12.03.  
Dr. Magyar Bálint (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2002.06.04.  
Mécs Imre (SZDSZ) Tag 2002.06.04. 2006.05.15. Dr. Magyar Bálint (SZDSZ)
Pettkó András (MDF) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Informatikai és távközlési bizottság MSZP 5 45.45%
Fidesz 4 36.36%
SZDSZ 1 9.09%
MDF 1 9.09%
Összesen 11 100.00%

Informatikai és távközlési bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok