Készült: 2020.08.05.18:55:04 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Szakács Imre

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
12910/3 Egyes törvények területrendezéssel összefüggő módosításáról Dr. Szakács Imre (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Kara Ákos (Fidesz), Dr. Nagy István (Fidesz), Gyopáros Alpár (Fidesz) 2013.11.11
12909/4 A területfejlesztésről és a területrendezésről szóló 1996. évi XXI. törvény módosításáról Bányai Gábor (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bodó Sándor (Fidesz), Farkas Zoltán (Fidesz), Gelencsér Attila (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Magyar Anna (Fidesz), Manninger Jenő (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Dr. Puskás Imre (Fidesz), Seszták Oszkár (KDNP), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Tiffán Zsolt (Fidesz), Törő Gábor (Fidesz) 2013.11.13
12415/69 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Dr. Szakács Imre (Fidesz) 2013.10.30
10571/40 A nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény módosításáról Dr. Szakács Imre (Fidesz) 2013.04.22
9246/25 A Büntető Törvénykönyvről szóló 2012. évi C. törvény hatálybalépéséhez kapcsolódó átmeneti rendelkezésekről és egyes törvények módosításáról Dr. Szakács Imre (Fidesz) 2012.12.04
8405/57 A választási eljárásról Dr. Szakács Imre (Fidesz) 2012.11.07
8405/56 A választási eljárásról Dr. Szakács Imre (Fidesz) 2012.11.07
8404/9 Magyarország Alaptörvényének második módosítása Lázár János (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP), Csizi Péter (Fidesz) 2012.10.25
6319/4 Az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény módosításáról Dr. Szakács Imre (Fidesz) 2012.03.20
4995/3 Az országgyűlési képviselők javadalmazásáról Dr. Szakács Imre (Fidesz)
2011.12.05.: Dr. Vitányi István (Fidesz)
2011.12.02
4365/752 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Farkas Zoltán (Fidesz), Rácz Róbert (Fidesz), Seszták Oszkár (KDNP), Dr. Puskás Imre (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Bodó Sándor (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 2011.12.16
3006/8 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény és egyes törvények pénzügyi bűncselekményekkel összefüggő módosításáról Dr. Szakács Imre (Fidesz) 2011.05.23
3006/6 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény és egyes törvények pénzügyi bűncselekményekkel összefüggő módosításáról Dr. Szakács Imre (Fidesz) 2011.05.23
1381/53 A jogalkotásról Dr. Szakács Imre (Fidesz) 2010.11.08
1381/52 A jogalkotásról Dr. Szakács Imre (Fidesz) 2010.11.08
1381/51 A jogalkotásról Dr. Szakács Imre (Fidesz) 2010.11.08
1381/29 A jogalkotásról Dr. Szakács Imre (Fidesz) 2010.10.27
58/23 A választási eljárásról szóló 1997. évi C. törvény módosításáról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) 2010.06.14