Készült: 2019.10.24.07:54:32 Dinamikus lap

Nógrádi László

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 KDNP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 KDNP frakcióvez. h. 2006.05.16. 2010.05.13.

Tisztségek
Tisztség tól ig
közlekedési és vízügyi miniszter 2000.06.01. 2000.11.30.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.09. Zala megye 4.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Zala megye 4.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Zala megye 4.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
Az Új Magyarország Fejlesztési Terv végrehajtását felügyelő eseti bizottság Tag 2007.04.17. 2010.05.13.
2002-2006 Idegenforgalmi bizottság Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.
   Falusi turizmus albizottság
Tag 2002.09.24. 2006.05.15.
   Egészségturizmus albizottság
Tag 2002.09.24. 2006.05.15.
1998-2002 Gazdasági bizottság Tag 1998.07.08. 2000.06.19.
   Energetikai albizottság
Tag 1998.11.05. 2000.06.20.
   A Magyar-Horvát Parlamentközi Vegyes Bizottság magyar albizottsága
Elnök 1998.11.24. 2000.06.20.
   Vállalkozásfejlesztési albizottság
Elnök 1999.09.22. 2000.06.20.
   A Gazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 1999.09.23. 2000.06.20.
Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 2001.01.01. 2002.05.14.
Idegenforgalmi bizottság Tag 1998.06.25. 2000.06.20.
Informatikai és távközlési bizottság Tag 2001.01.01. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 20 61
2002-2006 13 38
1998-2002 2 38

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 37    
2002-2006 8    
1998-2002 18 1  


Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Lenti Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006  
Lenti Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
érettségi Pannonhalmi Bencés Gimnázium   1966
gyógyszergyártó 6. sz. Ipari Szakmunkásképző Intézet   1968
automatizálási üzemmérnök Nehézipari Műszaki Egyetem   1979

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol  
német