Készült: 2020.02.19.02:23:13 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Önkormányzati és területfejlesztési bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2006.05.30.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Önkormányzati és területfejlesztési bizottság tagjai változásának elrejtése

Önkormányzati és területfejlesztési bizottság tagjainak változásai (29 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Gy. Németh Erzsébet (MSZP) Elnök 2008.05.19. 2010.05.13. Jauernik István (MSZP)
Jauernik István (MSZP) Elnök 2006.05.30. 2008.05.19.  
Balogh József (MSZP) Alelnök 2006.06.19. 2010.05.13.  
Szabó György (MSZP) Alelnök 2006.06.19. 2010.05.13.  
Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) Alelnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Balogh József (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Dr. Balogh László (MSZP) Tag 2006.05.30. 2008.02.11.  
Dr. Buzás Péter (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Ecsődi László (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Gy. Németh Erzsébet (MSZP) Tag 2006.06.19. 2008.05.19. Hajdu László (MSZP)
Hajdu László (MSZP) Tag 2008.02.11. 2010.05.13. Dr. Balogh László (MSZP)
Hajdu László (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Dr. Ipkovich György (MSZP) Tag 2006.05.30. 2008.02.11.  
Dr. Lamperth Mónika (MSZP) Tag 2008.05.19. 2010.05.13. Gy. Németh Erzsébet (MSZP)
Dr. Mester László (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Molnár Gyula (MSZP) Tag 2008.12.01. 2010.05.13. Varju László (MSZP)
Pál Tibor (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Papp József (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Sós Tamás (MSZP) 1 Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Steiner Pál (MSZP) Tag 2008.02.11. 2010.05.13. Dr. Ipkovich György (MSZP)
Szabó György (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Varju László (MSZP) Tag 2006.05.30. 2008.12.01.  
Warvasovszky Tihamér (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Bácskai János (Fidesz) Tag 2009.02.16. 2010.05.13. Gulyás József (SZDSZ)
Bebes István (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Bóka István (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Erdős Norbert (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Horváth István (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Kósa Lajos (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Meggyes Tamás (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Ódor Ferenc (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Tasó László (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Tilki Attila (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Vigh László (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Nógrádi László (KDNP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Bőhm András (SZDSZ) Tag 2006.05.30. 2008.05.13.  
Geberle Erzsébet (SZDSZ) Tag 2008.05.13. 2010.05.13. Dr. Bőhm András (SZDSZ)
Gulyás József (SZDSZ) Tag 2006.05.30. 2009.02.16.  
Hock Zoltán (MDF) Tag 2006.05.30. 2009.03.19.  
Hock Zoltán (független) Tag 2009.03.23. 2010.05.13.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Önkormányzati és területfejlesztési bizottság MSZP 14 48.28%
Fidesz 12 41.38%
KDNP 1 3.45%
SZDSZ 1 3.45%
független 1 3.45%
Összesen 29 100.00%

Önkormányzati és területfejlesztési bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok