Készült: 2019.12.09.06:24:37 Dinamikus lap

Gaál Gyula

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1994-98 SZDSZ 1994.06.28. 1998.04.06.
1990-94 SZDSZ 1990.08.27. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1994-98 SZDSZ frakcióvez. h. 1997.02.10. 1998.04.06.

Tisztségek
Tisztség tól ig
gazdasági és közlekedési minisztériumi politikai államtitkár 2004.10.04. 2005.01.01.
gazdasági és közlekedési minisztériumi politikai államtitkár 2003.06.16. 2004.10.03.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.04.06.
1990-94   Budapest területi lista 1990.08.27. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1994-98 Költségvetési és pénzügyi bizottság Alelnök 1994.06.28. 1998.04.06.
Számvevőszéki bizottság Tag 1994.06.28. 1998.04.06.
1990-94 Költségvetési, adó- és pénzügyi bizottság Tag 1990.11.06. 1994.06.27.
Számvevőszéki bizottság Elnök 1992.10.13. 1994.06.27.

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 161    

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem   1981

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol alapfokú
német középfokú