Készült: 2019.11.14.19:39:28 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Élelmiszer-biztonsági albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2011.04.19.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Fogyasztóvédelmi bizottság


Élelmiszer-biztonsági albizottság tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Szabó Zsolt (Fidesz) Elnök 2011.04.19. 2014.05.05.  
Boldog István (Fidesz) Tag 2011.04.19. 2014.05.05.  
Fejér Andor (Fidesz) Tag 2011.04.19. 2012.12.31.  
Földesi Gyula (Fidesz) Tag 2011.04.19. 2014.05.05.  
Mágori Józsefné (Fidesz) Tag 2011.04.19. 2014.05.05.  
Örvendi László (Fidesz) 1 Tag 2011.04.19. 2014.05.05.  
Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) Tag 2011.04.19. 2012.03.26.  
Varga Gábor (Fidesz) Tag 2011.04.19. 2014.05.05.  
Tóth Csaba (MSZP) Tag 2011.04.19. 2014.05.05.  
Z. Kárpát Dániel (Jobbik) Tag 2011.04.19. 2012.12.17.  
Ertsey Katalin (LMP) Tag 2011.04.19. 2013.02.11.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.

Élelmiszer-biztonsági albizottság üléseinek megjelenítése