Készült: 2020.02.26.14:40:29 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Keller László

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
11001/15 A fogyasztónak nyújtott hitelről Molnár László (MSZP), Keller László (MSZP) 2009.11.11
11001/14 A fogyasztónak nyújtott hitelről Molnár László (MSZP), Szabó Lajos (MSZP), Keller László (MSZP) 2009.11.11
10999/18 Az egyes pénzügyi tárgyú törvények módosításáról Molnár László (MSZP), Szabó Lajos (MSZP), Keller László (MSZP) 2009.11.11
10999/17 Az egyes pénzügyi tárgyú törvények módosításáról Molnár László (MSZP), Keller László (MSZP) 2009.11.11
10998/4 A pénzügyi közvetítőrendszer felügyeletének hatékonyabbá tételéhez szükséges egyes törvénymódosításokról Molnár László (MSZP), Szabó Lajos (MSZP), Keller László (MSZP) 2009.11.11
10679/99 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Keller László (MSZP) 2009.10.19
10526/5 A közösségi vámjog végrehajtásáról szóló 2003. évi CXXVI. törvény, a Vám- és Pénzügyőrségről szóló 2004. évi XIX. törvény, valamint a kulturális örökség védelméről szóló 2001. évi LXIV. törvény módosításáról Keller László (MSZP) 2009.09.28
9592/9 A szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV. törvény módosításáról Keller László (MSZP) 2009.11.27
9592/7 A szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV. törvény módosításáról Keller László (MSZP) 2009.06.24
9592/6 A szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV. törvény módosításáról Keller László (MSZP), Halmai Gáborné (MSZP), Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP) 2009.06.24
9592/5 A szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV. törvény módosításáról Keller László (MSZP) 2009.06.12
4118/11 Az országgyűlési képviselők javadalmazásának átláthatóságához és összeférhetetlenségük szigorításához szükséges egyes törvények módosításáról Keller László (MSZP) 2007.11.07
4118/10 Az országgyűlési képviselők javadalmazásának átláthatóságához és összeférhetetlenségük szigorításához szükséges egyes törvények módosításáról Keller László (MSZP) 2007.11.07
4118/9 Az országgyűlési képviselők javadalmazásának átláthatóságához és összeférhetetlenségük szigorításához szükséges egyes törvények módosításáról Keller László (MSZP) 2007.11.07
4116/4 Az állami vezetők javadalmazásának átláthatóságához szükséges egyes törvénymódosításokról Keller László (MSZP) 2007.11.07
3808/4 A Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyeletéről Keller László (MSZP) 2007.10.02
3087/160 Az állami vagyonról Keller László (MSZP) 2007.06.11
2911/5 A települési önkormányzatok többcélú kistérségi társulásáról szóló 2004. évi CVII. törvény módosításáról Keller László (MSZP) 2007.05.14
1297/11 Egyes pénzügyi tárgyú törvények módosításáról Keller László (MSZP) 2006.11.18
1145/532 A Magyar Köztársaság 2007. évi költségvetéséről Keller László (MSZP) 2006.12.12
1145/531 A Magyar Köztársaság 2007. évi költségvetéséről Keller László (MSZP) 2006.12.12
1145/530 A Magyar Köztársaság 2007. évi költségvetéséről Keller László (MSZP) 2006.12.12
1145/529 A Magyar Köztársaság 2007. évi költségvetéséről Keller László (MSZP) 2006.12.12
1145/527 A Magyar Köztársaság 2007. évi költségvetéséről Farkas Imre (MSZP), Keller László (MSZP), Jauernik István (MSZP) 2006.12.12
1145/526 A Magyar Köztársaság 2007. évi költségvetéséről Farkas Imre (MSZP), Keller László (MSZP), Jauernik István (MSZP) 2006.12.12
1145/101 A Magyar Köztársaság 2007. évi költségvetéséről Keller László (MSZP), Koscsó Lajos (MSZP), Gy. Németh Erzsébet (MSZP) 2006.11.18
241/6 A polgármesteri tisztség ellátásának egyes kérdéseiről és az önkormányzati képviselők tiszteletdíjáról szóló 1994. évi LXIV. törvény módosításáról Pál Tibor (MSZP), Dr. Szabóné Müller Timea (MSZP), Ecsődi László (MSZP), Gy. Németh Erzsébet (MSZP), Dr. Kékesi Tibor (MSZP), Fogarasiné Deák Valéria (MSZP), Dr. Avarkeszi Dezső (MSZP), Keller László (MSZP) 2006.06.27
241/4 A polgármesteri tisztség ellátásának egyes kérdéseiről és az önkormányzati képviselők tiszteletdíjáról szóló 1994. évi LXIV. törvény módosításáról Keller László (MSZP) 2006.06.26
241/3 A polgármesteri tisztség ellátásának egyes kérdéseiről és az önkormányzati képviselők tiszteletdíjáról szóló 1994. évi LXIV. törvény módosításáról Keller László (MSZP) 2006.06.23
240/6 A helyi önkormányzatokról szóló 1990. évi LXV. törvény módosításáról Keller László (MSZP) 2006.06.20
232/4 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről szóló 2005. évi CLIII. törvény módosításáról Keller László (MSZP) 2006.06.26
231/23 Egyes pénzügyi tárgyú törvények módosításáról Keller László (MSZP) 2006.06.21