Készült: 2019.12.09.12:25:17 Dinamikus lap

Szabados Tamás

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2002.11.26. 2002.11.27.

Tisztségek
Tisztség tól ig
oktatási minisztériumi politikai államtitkár 2003.05.19. 2004.10.03.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Fejér megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Fejér megye 6.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Fejér megye 6.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Külügyi bizottság Tag 2004.10.25. 2006.05.15.
Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Tag 2004.11.02. 2006.05.15.
Területfejlesztési bizottság Tag 2004.10.04. 2004.10.25.
Idegenforgalmi bizottság Tag 2004.10.04. 2004.10.25.
Oktatási és tudományos bizottság Elnök 2002.05.15. 2003.05.19.
   Tudomány- és technológiapolitikai vegyes albizottság
Tag 2002.12.12. 2003.05.19.
1998-2002 Külügyi bizottság Tag 2000.02.08. 2002.05.14.
Oktatási és tudományos bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Európai integrációs albizottság
Tag 1998.12.09. 2002.05.14.
1994-98 Oktatási, tudományos, ifjúsági és sport bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 4 58
1998-2002 16 154

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 113    
1998-2002 76    


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Eötvös Loránd Tudományegyetem    
egyetemi diploma József Attila Tudományegyetem    
egyetemi diploma Eötvös Loránd Tudományegyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol  
orosz felsőfokú