Készült: 2020.12.05.16:02:09 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

A Fenntartható fejlődés bizottságának hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi, gazdasági hatásait figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.06.08.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Fenntartható fejlődés bizottsága


A Fenntartható fejlődés bizottságának hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi, gazdasági hatásait figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kepli Lajos (Jobbik) 1 Elnök 2010.06.15. 2014.05.05.  
Dr. Aradszki András (KDNP) Alelnök 2010.06.15. 2014.05.05.  
Bányai Gábor (Fidesz) Tag 2010.06.15. 2014.05.05.  
Bodó Imre (Fidesz) Tag 2010.06.15. 2012.12.31.  
Sebestyén László (Fidesz) Tag 2010.06.15. 2014.05.05.  
Baracskai József (MSZP) Tag 2010.07.05. 2010.10.11.  


A Fenntartható fejlődés bizottságának hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi, gazdasági hatásait figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése