Készült: 2019.09.16.17:25:21 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Tilki Attila (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
12720/2 Egyes szociális és gyermekvédelmi tárgyú törvények módosításáról Dr. Simon Miklós (Fidesz), Dr. Tilki Attila (Fidesz), Gyopáros Alpár (Fidesz) 2016.11.09
10377/1049 Magyarország 2017. évi központi költségvetéséről Hirt Ferenc (Fidesz), Dr. Latorcai János (KDNP), Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Tilki Attila (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz), Firtl Mátyás (KDNP), Szászfalvi László (KDNP) 2016.05.12
10377/1029 Magyarország 2017. évi központi költségvetéséről Hirt Ferenc (Fidesz), Dr. Tilki Attila (Fidesz) 2016.05.12
10377/23 Magyarország 2017. évi központi költségvetéséről Dr. Tilki Attila (Fidesz) 2016.05.09
10377/22 Magyarország 2017. évi központi költségvetéséről Dr. Tilki Attila (Fidesz) 2016.05.09
10377/21 Magyarország 2017. évi központi költségvetéséről Dr. Tilki Attila (Fidesz) 2016.05.09