Készült: 2020.07.13.08:27:48 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Millenniumi albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.07.08.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Kulturális bizottság


Millenniumi albizottság tagjainak változásai (12 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Homa János (Fidesz) Elnök 1998.07.08. 2002.05.14.  
Csige József (MSZP) Alelnök 2001.02.13. 2002.05.14.  
Pál Béla (MSZP) Alelnök 1998.07.08. 2001.02.13.  
Dr. Várhelyi András (FKGP) Alelnök 1998.07.08. 2001.09.03.  
Dr. Várhelyi András (független) Alelnök 2001.09.04. 2002.05.14.  
Arnóth Sándor (Fidesz) Tag 1998.09.09. 2002.05.14.  
Horváth László (Fidesz) Tag 1998.09.09. 2002.05.14.  
Dr. Martonosi György (Fidesz) Tag 1998.09.23. 2002.05.14.  
Dr. Pósán László (Fidesz) Tag 1998.07.15. 2002.05.14.  
Csige József (MSZP) Tag 1998.10.21. 2001.02.13.  
Lendvai Ildikó (MSZP) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Lévai Ferenc (MSZP) Tag 1998.10.21. 2000.05.02.  
Dr. Szalay István (MSZP) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Horváth Béla (FKGP) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Vincze László (FKGP) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Dr. Kupa Mihály (független) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  


Millenniumi albizottság üléseinek megjelenítése