Készült: 2020.07.14.08:31:23 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

A bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2014.10.15.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Nemzeti összetartozás bizottsága


A bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Szávay István (Jobbik) Elnök 2014.10.15. 2018.05.07.  
Petneházy Attila (Fidesz) Alelnök 2014.10.15. 2018.05.07.  
Dunai Mónika (Fidesz) Tag 2014.10.15. 2017.03.06.  
Szabolcs Attila (Fidesz) Tag 2014.10.15. 2018.05.07.  
Dr. Kiss László (MSZP) 1 Tag 2014.10.15. 2018.05.07.