Készült: 2020.08.04.10:58:19 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Európai integrációs ügyek bizottsága
Típus állandó
Létrehozás 1998.06.25.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Európai integrációs ügyek bizottsága tagjai változásának elrejtése

Európai integrációs ügyek bizottsága tagjainak változásai (26 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Szájer József (Fidesz) Elnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Glattfelder Béla (Fidesz) Alelnök 1998.06.25. 2000.02.08.  
Dr. Hörcsik Richard (Fidesz) 1 Alelnök 2000.02.08. 2002.05.14. Glattfelder Béla (Fidesz)
Dr. Szanyi Tibor (MSZP) Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Kurucsai Csaba (FKGP) Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Bebes István (Fidesz) Tag 2000.02.08. 2002.05.14. Dr. Hörcsik Richard (Fidesz) 1
Dr. Braun Márton (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Hörcsik Richard (Fidesz) 1 Tag 1998.06.25. 2000.02.08.  
Ivanics Ferenc (Fidesz) Tag 1998.11.24. 2002.05.14. Molnár Oszkár (Fidesz)
Dr. Kiszely Katalin (Fidesz) Tag 2001.10.15. 2002.05.14.  
Lenártek András (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Molnár Oszkár (Fidesz) Tag 1998.06.25. 1998.11.24.  
Szabó István (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Szinyei András (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Vígh Ilona (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Bársony András (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Füle István (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Herczog Edit (MSZP) Tag 1999.03.02. 2002.05.14. Kovács Tibor (MSZP)
Dr. Karl Imre (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Kovács Tibor (MSZP) Tag 1998.06.25. 1999.03.02.  
Puch László (MSZP) Tag 2001.04.17. 2001.09.04. Vitányi Iván (MSZP)
Dr. Solymosi József (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Suchman Tamás (MSZP) Tag 2001.09.04. 2002.05.14. Puch László (MSZP)
Dr. Vastagh Pál (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Vitányi Iván (MSZP) Tag 1998.06.25. 2001.04.17.  
Dr. Kiszely Katalin (FKGP) Tag 1998.09.08. 2001.01.21. Dr. Szentgyörgyvölgyi Péter (FKGP)
Molnár Róbert (FKGP) Tag 2000.10.17. 2001.01.21. Székely Zoltán (független)
Dr. Simon Miklós (FKGP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Szabadi Béla (FKGP) Tag 2001.04.17. 2001.06.11. Molnár Róbert (független)
Székely Zoltán (FKGP) Tag 1998.06.25. 2000.10.12.  
Dr. Szentgyörgyvölgyi Péter (FKGP) Tag 1998.06.25. 1998.09.08.  
Dr. Lotz Károly (SZDSZ) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Szalay Gábor (SZDSZ) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Ékes József (MDF) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Kelemen András (MDF) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Gidai Erzsébet (MIÉP) Tag 1998.06.25. 2002.01.20.  
Dr. Gidai Erzsébet (független) Tag 2002.01.21. 2002.05.14.  
Dr. Kiszely Katalin (független) Tag 2001.01.22. 2001.10.14.  
Molnár Róbert (független) Tag 2001.01.22. 2001.04.17.  
Dr. Szabadi Béla (független) Tag 2001.06.12. 2002.05.14.  
Székely Zoltán (független) Tag 2000.10.13. 2000.10.17.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Európai integrációs ügyek bizottsága Fidesz 10 38.46%
MSZP 8 30.77%
FKGP 2 7.69%
SZDSZ 2 7.69%
MDF 2 7.69%
független 2 7.69%
Összesen 26 100.00%

Európai integrációs ügyek bizottsága üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Európai integrációs ügyek bizottságanak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok