Készült: 2020.07.15.19:22:32 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Csúcs László

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/3106 Az önálló orvosi tevékenységről szóló 2000. évi II. törvény módosításáról Dr. Csúcs László (FKGP) 2000.09.08
T/2298 Az egyes fontos tisztségeket betöltő személyek ellenőrzéséről és a Történeti Hivatalról szóló 1994.évi XXIII.törvény módosításáról Dr. Csúcs László (FKGP), Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 2000.02.24
T/760 A hitelintézetekről és a pénzügyi vállalkozásokról szóló 1996.évi CXII.törvény módosításáról Babák Mihály (Fidesz), Dr. Medgyasszay László (MDF), Dr. Csúcs László (FKGP) 1999.02.05
T/378 Egyes fontos tisztségeket betöltő személyek ellenőrzéséről és a Történeti Hivatalról szóló 1994.évi XXIII.törvény módosításáról Dr. Csúcs László (FKGP) 1998.11.05