Készült: 2020.08.11.18:22:18 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Kosztolányi Dénes

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
5098/20 A közlekedéssel összefüggő egyes törvények módosításáról Kosztolányi Dénes (Fidesz) 2001.11.28
5098/17 A közlekedéssel összefüggő egyes törvények módosításáról Kosztolányi Dénes (Fidesz) 2001.11.21
5098/14 A közlekedéssel összefüggő egyes törvények módosításáról Kosztolányi Dénes (Fidesz) 2001.11.08
5098/13 A közlekedéssel összefüggő egyes törvények módosításáról Kosztolányi Dénes (Fidesz) 2001.11.08
5098/12 A közlekedéssel összefüggő egyes törvények módosításáról Kosztolányi Dénes (Fidesz) 2001.11.08
5098/11 A közlekedéssel összefüggő egyes törvények módosításáról Kosztolányi Dénes (Fidesz) 2001.11.08
4955/104 A Magyar Köztársaság 2000. évi költségvetésének végrehajtásáról Tirts Tamás (Fidesz), Ughy Attila (Fidesz), Dr. Illés Zoltán (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz), Kosztolányi Dénes (Fidesz), Dr. Szentgyörgyvölgyi Péter (FKGP), Perlaki Jenő (Fidesz), Révész Máriusz (Fidesz), Dr. Weszelovszky Zoltán (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz), Koltai Ildikó (Fidesz), Dr. Juharos Róbert (Fidesz), Sasvári Szilárd (Fidesz), Gyürk András (Fidesz), Balsay István (Fidesz), Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) 2001.10.19
3038/13 A Szervezett Bűnözés Elleni Koordinációs Központról Kosztolányi Dénes (Fidesz) 2000.11.10
2989/252 A sportról Kosztolányi Dénes (Fidesz) 2000.12.04
2065/67 A polgármesteri tisztség ellátásának egyes kérdéseiről és az önkormányzati képviselők tiszteletdíjáról szóló 1994.évi LXIV törvény módosításáról Kosztolányi Dénes (Fidesz) 2000.04.04