Készült: 2020.09.26.05:12:13 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

A Gazdasági bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2014.11.05.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


A Gazdasági bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Volner János (Jobbik) Elnök 2016.03.08. 2018.05.07.  
Velez Árpád (MSZP) Alelnök 2016.03.08. 2016.09.12.  
Hollik István (KDNP) Alelnök 2016.03.08. 2018.05.07.  
Dr. Czomba Sándor (Fidesz) 1 Tag 2016.03.08. 2018.05.07.  
Hadházy Sándor (Fidesz) Tag 2016.03.08. 2018.05.07.  
Dr. Mengyi Roland (Fidesz) Tag 2016.03.16. 2018.05.07.  
Tóth Csaba (MSZP) Tag 2016.03.08. 2018.05.07.  
Z. Kárpát Dániel (Jobbik) Tag 2016.03.08. 2018.05.07.  


A Gazdasági bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése