Készült: 2020.08.13.14:02:16 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Samu Tamás Gergő

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
1498/635 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Samu Tamás Gergő (Jobbik) 2010.12.14
1498/634 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Samu Tamás Gergő (Jobbik) 2010.12.14
1498/612 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Samu Tamás Gergő (Jobbik) 2010.12.14
1498/611 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Samu Tamás Gergő (Jobbik) 2010.12.14
1498/610 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Samu Tamás Gergő (Jobbik) 2010.12.14
1498/609 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Samu Tamás Gergő (Jobbik) 2010.12.14
1498/608 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Samu Tamás Gergő (Jobbik) 2010.12.14
1498/8 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Samu Tamás Gergő (Jobbik) 2010.11.16
32/26 A helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek választásáról Bana Tibor (Jobbik), Dr. Kiss Sándor (Jobbik), Samu Tamás Gergő (Jobbik) 2010.05.21