Készült: 2020.01.17.15:11:06 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

A Fenntartható fejlődés bizottsága feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2018.06.18.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Fenntartható fejlődés bizottsága

A Fenntartható fejlődés bizottsága feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság tagjai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Nunkovics Tibor (Jobbik) Elnök 2019.10.21.
Bencsik János (Fidesz) Tag 2018.10.09.
Böröcz László (Fidesz) Tag 2018.10.09.
Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz) Tag 2018.10.09.
Hajdu László (DK) Tag 2018.10.09.


A Fenntartható fejlődés bizottsága feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság tagjai változásának megjelenítése