Készült: 2020.07.13.08:26:33 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Körömi Attila

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
3107/7 A Nemzetőrség létrehozásáról Körömi Attila (Fidesz) 2001.11.27
2401/54 A gazdasági kamarák feladatainak átadásával összefüggő törvény módosításról Körömi Attila (Fidesz) 2000.05.02
2401/53 A gazdasági kamarák feladatainak átadásával összefüggő törvény módosításról Körömi Attila (Fidesz) 2000.05.02
2401/52 A gazdasági kamarák feladatainak átadásával összefüggő törvény módosításról Körömi Attila (Fidesz) 2000.05.02
2401/48 A gazdasági kamarák feladatainak átadásával összefüggő törvény módosításról Körömi Attila (Fidesz) 2000.04.14
2401/47 A gazdasági kamarák feladatainak átadásával összefüggő törvény módosításról Körömi Attila (Fidesz) 2000.04.14
2401/46 A gazdasági kamarák feladatainak átadásával összefüggő törvény módosításról Körömi Attila (Fidesz) 2000.04.14
2401/45 A gazdasági kamarák feladatainak átadásával összefüggő törvény módosításról Körömi Attila (Fidesz) 2000.04.14
2064/106 A helyi önkormányzati képviselők jogállásának egyes kérdéseiről Körömi Attila (Fidesz) 2000.03.03
1610/327 A gazdasági kamarákról. Farkas Sándor (Fidesz), Danka Lajos (FKGP), Körömi Attila (Fidesz), Tóth Imre (FKGP) 1999.12.06
325/153 A Magyar Köztársaság 1999. évi költségvetéséről Dr. Hargitai János (Fidesz), Körömi Attila (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Dr. Mikes Éva (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Dr. Braun Márton (Fidesz), Tóth Ferenc (Fidesz), Fehérvári Tamás (Fidesz), Herbst János (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Várkonyi András (Fidesz), Mádi László (Fidesz) 1998.11.20