Készült: 2020.08.08.08:54:02 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Ellenőrzési albizottság az elmúlt nyolc év alatt a polgári nemzetbiztonsági szolgálatok működése során tapasztalható anomáliák feltárására
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.06.09.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Nemzetbiztonsági bizottság


Ellenőrzési albizottság az elmúlt nyolc év alatt a polgári nemzetbiztonsági szolgálatok működése során tapasztalható anomáliák feltárására tagjainak változásai (2 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Demeter Ervin (Fidesz) Elnök 2010.06.15. 2011.02.21.  
Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz) Tag 2010.11.10. 2014.05.05.  
Dr. Molnár Zsolt (MSZP) Tag 2010.06.15. 2010.11.10.  
Móring József Attila (KDNP) Tag 2010.06.15. 2014.05.05.  
Mile Lajos (LMP) Tag 2010.06.15. 2013.02.11.  


Ellenőrzési albizottság az elmúlt nyolc év alatt a polgári nemzetbiztonsági szolgálatok működése során tapasztalható anomáliák feltárására üléseinek megjelenítése