Készült: 2020.04.09.22:14:21 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Szőlő- bor- pálinka albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2014.07.10.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


Szőlő- bor- pálinka albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Font Sándor (Fidesz) Elnök 2014.07.10. 2018.05.07.  
Horváth István (Fidesz) Tag 2014.07.10. 2017.10.09.  
L. Simon László (Fidesz) Tag 2017.10.25. 2018.05.07. Horváth István (Fidesz)
Kónya Péter (független) Tag 2014.07.10. 2018.05.07.  


Szőlő- bor- pálinka albizottság üléseinek megjelenítése