Készült: 2019.09.22.04:52:00 Dinamikus lap

Dr. Perjés Gábor

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1990-94 MDF 1990.05.02. 1994.06.27.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1990-94   Budapest 16.vk. 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1990-94 Honvédelmi bizottság Alelnök 1990.05.03. 1994.06.27.
Számvevőszéki bizottság Tag 1992.10.13. 1994.06.27.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
       

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol alapfokú
francia alapfokú
német alapfokú