Készült: 2019.09.20.13:26:20 Dinamikus lap

Dr. Horváth Balázs

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2006.07.02.
2002-2006 MDF 2002.05.15. 2004.09.06.
független 2004.09.06. 2006.05.15.
1998-2002 MDF 1998.06.18. 2002.05.14.
1990-94 MDF 1990.05.02. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 MDF frakcióvez. h. 2002.06.11. 2004.09.06.
1998-2002 MDF frakcióvez. h. 1998.09.08. 2002.05.14.

Tisztségek
Tisztség tól ig
tárca nélküli miniszter 1990.12.22. 1993.02.22.
belügyminiszter 1990.05.23. 1990.12.21.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Veszprém megye 6.vk. 2006.05.16. 2006.07.02.
2002-2006   Veszprém megye 6.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Veszprém megye 6.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1990-94   Veszprém megye 6.vk. 1990.05.02. 1994.06.27.




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Veszprém Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar 1966

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német