Készült: 2019.10.18.12:01:01 Dinamikus lap

Dr. Szabadi Béla

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 FKGP 1998.06.18. 2001.06.11.
független 2001.06.12. 2002.05.14.

Tisztségek
Tisztség tól ig
földművelésügyi és vidékfejlesztési minisztériumi politikai államtitkár 1998.07.14. 2001.02.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Budapest területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Európai integrációs ügyek bizottsága Tag 2001.04.17. 2001.06.12.
Európai integrációs ügyek bizottsága Tag 2001.06.12. 2002.05.14.
Informatikai és távközlési bizottság Alelnök 2001.04.17. 2001.06.12.
Informatikai és távközlési bizottság Alelnök 2001.06.12. 2001.10.16.

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 100 8  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási
francia felsőfokú
orosz felsőfokú