Dr. Frajna Imre


Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.
1990-94 Fidesz 1990.05.02. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1998-2002 Fidesz frakcióvez. h. 1998.09.08. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Pest megye 10.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Pest megye 10.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1990-94   Országos lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Egészségügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2002.05.27.
1998-2002 Egészségügyi és szociális bizottság Alelnök 1998.06.25. 1999.09.01.
    A Deják-projekt helyzetét vizsgáló albizottság
Elnök 1998.10.28. 1999.09.01.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 2001.09.04. 2002.05.14.
    Európai integrációs albizottság
Tag 2001.09.19. 2002.05.14.
1990-94 Szociális, családvédelmi és egészségügyi bizottság Tag 1990.05.03. 1994.06.27.
    Egészségügyi
Tag 1990.05.03. 1994.06.27.
Társadalmi szervezetek költségvetési támogatását koordináló bizottság Tag 1992.11.03. 1993.07.01.



Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor Semmelweis Orvostudományi Egyetem   1991