Készült: 2020.08.06.19:07:44 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1994-98

Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1994.06.28.
Megszűnés 1998.06.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság tagjai változásának elrejtése

Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság tagjainak változásai (10 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Géczi József Alajos (MSZP) Elnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
Halda Alíz (SZDSZ) Alelnök 1997.11.25. 1998.06.17.  
Dr. Isépy Tamás (FIDESZ-MPP) Alelnök 1997.11.04. 1998.06.17.  
Dr. Isépy Tamás (KDNP) Alelnök 1994.06.28. 1997.07.21.  
Dr. Csizmadia László (MSZP) Tag 1994.06.28. 1994.09.19.  
Csomós László (MSZP) Tag 1996.05.14. 1998.06.17.  
Farkas Imre (MSZP) Tag 1994.09.20. 1996.05.13.  
Földesi Zoltán (MSZP) Tag 1996.04.16. 1997.03.03.  
Dr. Tokaji Ferenc (MSZP) Tag 1997.04.09. 1998.06.17.  
Gulyás József (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Halda Alíz (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1997.11.24.  
Dr. Balsai István (MDF) Tag 1994.06.28. 1995.06.26.  
Dr. Varga István (MDF) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Pápai Mihály (FKGP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Kövér László (FIDESZ) 1 Tag 1995.12.01. 1998.06.17.  
Dr. Kövér László (FIDESZ) 1 Tag 1994.08.30. 1995.09.04.  
Dr. Orbán Viktor (FIDESZ-MPP) 1 Tag 1995.09.05. 1995.11.30.  
Dr. Szájer József (FIDESZ) Tag 1994.06.28. 1994.08.29.  
Kónyáné dr. Kutrucz Katalin (Néppárt-MDNP) Tag 1996.04.16. 1998.06.17.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság MSZP 3 30.00%
SZDSZ 2 20.00%
MDF 1 10.00%
FKGP 1 10.00%
Fidesz 2 20.00%
Néppárt-MDNP 1 10.00%
Összesen 10 100.00%

Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottságnak nincs albizottsága.