Készült: 2019.09.21.10:05:49 Dinamikus lap

Kósa Ferenc

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 MSZP 1990.05.02. 1994.06.27.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Országos lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Országos lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Vas megye területi lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területi lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Kulturális és sajtó bizottság Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.
   A Kulturális és sajtó bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2004.05.12. 2006.05.15.
1998-2002 Kulturális és sajtó bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Média albizottság
Tag 1998.11.30. 2002.05.14.
   Európai integrációs albizottság
Tag 1998.12.24. 2002.05.14.
1994-98 Kulturális és sajtó bizottság Alelnök 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 Kulturális, tudományos, felsőoktatási, televízió, rádió és sajtó bizottság Tag 1990.05.03. 1994.06.27.



Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
főiskolai diploma Színház- és Filmművészeti Főiskola   1963

Nyelvismeret
Nyelv Foka
francia társalgási
japán társalgási
orosz társalgási