Készült: 2019.10.17.18:38:44 Dinamikus lap

Dr. Bertha Zoltán

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1990-94 SZDSZ 1990.05.02. 1991.12.15.
független 1991.12.16. 1994.06.27.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1990-94   Hajdú-Bihar megye területi lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1990-94 Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Tag 1992.10.13. 1994.06.27.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor Kossuth Lajos Tudományegyetem   1978

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol felsőfokú
orosz alapfokú