POLITIKAI VITÁK SZÁMA BENYÚJTÓK SZERINT 1990–2016*

A politikai vita

Sor- szám

Iromány száma

Témája

Új közös cím

Benyújtás dátuma

Napja

Kezdés/
befejezés
ideje

Kezdeményezője

Felszó-
lalások száma

1990–1994

1

2240

A gyermekek és az ifjúság helyzetéről

 

1991.04.25.

1991.06.11.

14:05
16:08

Rózsa Edit és Deutsch Tamás

7

2

 

A koalíciós Kormány külpolitikájának eredményeiről és feladatairól

 

 

1991.10.15.

10:15
13:23

1949. évi XX..tv. 39.§.
(Alkotmány)

12

3

6416

A Kormány tevékenységéről

 

1992.08.18.

1992.09.16.

8:35
22:04

1949. évi XX..tv. 39.§.
(Alkotmány)

83

4

9178

A magyarországi foglalkoztatáspolitika helyzete, különös tekintettel az ifjúsági munkanélküliségre

 

1993.02.26.

1993.06.23.

9:08
12:44

kormány

17

5

13268

A mezőgazdaság helyzetéről

 

1993.10.19.

1993.12.08.

8:34
16:40

Házbizottság*

42

1994–1998

6

V/567

A Kormány külpolitikájáról

 

1995.02.14.

1995.02.22.

9:03
14:55

MDF képviselőcsoport

39

7

V/743

A Kormány 1995. március 12-én meghozott, a magyar lakosságot súlyosan érintő intézkedései társadalmi és gazdasági következményeiről

 

1995.03.23.

1995.04.12.

9:03
15:05

Fidesz képviselőcsoport

64

8

V/1201

Az egészség a magyar társadalom, az egyes állampolgárok legfőbb erőforrása

 

1995.06.15.

1995.09.26.

8:00
13:45

MSZP-SZDSZ képviselőcsoport

47

9

V/1472

Az energiagazdálkodás privatizációjáról

 

1995.10.03.

1995.11.01.

9:00
13:42

FKGP képviselőcsoport

22

10

V/1968

A kormány családpolitikájáról

 

1996.02.07.

1996.02.28.

9:00
15:27

Dr. Pusztai Erzsébet (MDF)

64

11

V/1960

A feketegazdaság kérdéséről és az ellene való küzdelem kormányzati és társadalmi teendőiről

 

1996.02.06.

1996.03.06.

9:02
15:16

Zwack Péter (független)

40

12

V/2130

A cigányság helyzetéről

 

1996.03.05.

1996.03.27.

9:02
16:17

Gellért Kis Gábor (MSZP)

44

13

V/2384

A nyugdíjreformról

 

1996.04.24.

1996.05.08.

9:01
16:45

kormány

63

14

V/2810

A Kormány kétévi munkájáról

 

1996.07.08.

1996.09.18.

9:01
16:35

dr. Pusztai Erzsébet
(MDF)

63

15

V/3197

A társadalombiztosítás helyzetéről

 

1996.10.02.

1996.11.13.

8:00
15:05

Lezsák Sándor
(MDF)

51

16

V/4910

Családpolitika

 

1997.09.23.

1997.10.16.

8:03
14:38

Dr. Pusztai Erzsébet (MDNP)

59

17

V/5429

A Bős-Nagymarosi Vízlépcsőrendszer ügyében

 

1998.02.03.

1998.02.25.

8:01
14:21

Fidesz
képviselőcsoport

69

18

V/5534

Az ország közbiztonságáról

 

1998.02.18.

1998.03.09.

13:01
20:07

Dr. Sepsey Tamás
(MDF)

56

1998-2002.
19 V/156 Hogyan alakul a bérek és nyugdíjak helyzete 1999-ben? Vitanap kezdeményeszés MSZP részéről   1998.09.17. 1998.09.30. 08:08
14:20
Dr. Schvarcz Tibor (MSZP), Dr. Kökény Mihály (MSZP) és 82 képviselőtársa 88
V/157 A nyugdíjak és bérek vásárlóerejének növelése Vitanap kezdeményezés FIDESZ frakció   1998.09.17. Dr. Szájer József (Fidesz) és 83 képviselőtársa
20 V/167 Jövedelmek-közterhek-érdekegyeztetés "99" Vitanap kezdeményezés MSZP   1998.09.17. 1998.10.02. 08:08
14:14
Dr. Nagy Sándor (MSZP), Kiss Péter (MSZP), Filló Pál (MSZP) és 78 képviselőtársa 90
21 V/838 A kötelező sorkatonai szolgálat felváltása önkéntes és hivatásos hadsereggel és Magyarország NATO csatlakozása   1999.02.24. 1999.03.24. 09:05
14:35
Mécs Imre (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ) és 79 képviselőtársa 41
22 V/895 Utunk a szociális Európába   1999.03.01. 1999.03.26. 09:04
14:59
Kovács László (MSZP) és 78 képviselőtársa 59
23 V/1233 A közterhek alakulásáról és az államháztartás helyzetéről   1999.05.04. 1999.05.31. 14:02
19:32
Kovács László (MSZP) és 81 képviselőtársa 50
24 V/1594 Magyarország Európai Unióhoz történő csatlakozása   1999.09.13. 1999.09.29. 09:04
14:54
Dr. Szájer József (Fidesz) és 101 képviselőtársa 37
25 V/2336 "Reform vagy retorika" az egészségügyi reformnak az ellátás biztonságát veszélyeztető elmaradásáról   2000.02.29. 2000.03.22. 09:03
14:15
Kovács László (MSZP) és 82 képviselőtársa 37
26 V/2716 Hogyan lehet gyorsan és mégis tisztességesen autópályát építeni Magyarországon   2000.05.15. 2000.06.15. 08:19
14:26
Kovács Kálmán (SZDSZ), Dr. Lotz Károly (SZDSZ) és 79 képviselőtársa 84
27 V/3428 Az európai integráció aktuális kérdéseiről   2000.11.06. 2000.11.30. 08:31
14:38
kormány (külügyminiszter) 46
28 V/4236 A társadalmi kohézió, az elszegényedés megállítása   2001.04.19. 2001.05.11. 09:06
15:02
Dr. Nagy Sándor (MSZP) és 78 képviselőtársa 50
29 V/5009 A földtulajdon és a földhasználat kérdései   2001.09.03. 2001.09.27. 09:09
15:09
Dr. Nagy Sándor (MSZP), Dr. Orosz Sándor (MSZP), Dr. Németh Imre (MSZP) és 80 képviselőtársa 54
30 V/5184 Beszámoló a kormány három évi munkájáról   2001.09.25. 2001.10.18. 09:12
17:59
Kuncze Gábor (SZDSZ), Dr. Szent-Iványi István (SZDSZ) és 78 képviselőtársa 126
31 V/5417 Európai integrációs vitanap kezdeményezés   2001.11.09. 2001.11.29. 09:05
15:07
kormány (külügyminiszter) 53
32 V/5453 Országimázs (Központ)   2001.11.19. 2001.12.12. 09:05
14:23
Göndör István (MSZP) és 79 képviselőtársa 62
2002-2006.
33 V/910 Merre tart Magyarország?   2002.09.17. 2002.10.03. 09:03
14:11
Dr. Áder János (Fidesz) és 78 képviselőtársa 52
34 V/1143 Az Európai Unióhoz történő csatlakozás tárgyában politikai vitanap kezdeményezés   2002.10.18. 2002.11.13. 09:44
14:39
Dr. Áder János (Fidesz) és 78 képviselőtársa 37
35 V/2337 Sodródó kormányzat, bizonytalan jövő ?   2003.02.18. 2003.03.11. 09:37
15:54
Dr. Áder János (Fidesz) 55
36 V/2769 Mezőgazdaságunk a koppenhágai csatavesztés után   2003.03.18. 2003.04.15. 08:30
13:18
Herényi Károly (MDF), Dr. Medgyasszay László (MDF) és 79 képviselőtársa 39
37 V/3805 Magyar egészségügy: betegek vagy a profit védelme?   2003.04.24. 2003.05.13. 08:42
13:35
Dr. Áder János (Fidesz) 53
38 V/4014 Kudarc, kilátástalanság, koncepciótlanság, avagy a becsapott önkormányzatok   2003.05.19. 2003.06.04. 08:04
13:08
Dr. Áder János (Fidesz) 64
39 V/5058 Mit hoz a jövő, avagy mennyi pénzt vesz ki a Medgyessy-csomag a családok pénztárcájából?   2003.09.01. 2003.09.17. 09:05
14:12
Dr. Áder János (Fidesz) 54
40 V/5599 Több pénzt az embereknek, több pénzt az önkormányzatoknak, avagy milyen is a szocialista "üreszseb" program?   2003.09.26. 2003.10.15. 09:05
14:16
Dr. Áder János (Fidesz) 96
41 V/6647 "Szocialista egészségügy = gátlástalanul kimazsolázva, a betegeket drágán megfizettetve, egy gombnyomással elvéreztetve"   2003.11.25. 2003.12.10. 08:04
13:02
Dr. Áder János (Fidesz) és 78 képviselőtársa 57
42 V/8504 Felelősen a gazdaságról   2004.01.30. 2004.02.19. 09:03
14:07
Göndör István (MSZP) és 80 képviselőtársa 71
43 V/9462 Értékteremtő nyugdíjasok - Értékvesztő kormányzat   2004.03.19. 2004.04.07. 09:16
14:23
Dr. Áder János (Fidesz) és 78 képviselőtársa 58
44 V/9945 Megfelelően felkészült-e Magyarország az Európai Unióhoz történő csatlakozásra?   2004.04.23. 2004.05.12. 09:04
14:13
Dr. Áder János (Fidesz) és 78 képviselőtársa 48
45 V/9979 Hogyan csökkentsük az adókat?   2004.04.26. 2004.05.19. 09:03
14:04
Kuncze Gábor (SZDSZ) és 99 képviselőtársa 55
46 V/10165 Kormánypropaganda és valóság - a Medgyessy-kormány két éve a számok tükrében!   2004.05.10. 2004.05.26. 09:07
14:17
Dr. Áder János (Fidesz) és 81 képviselőtársa 53
47 V/11702 Nagy a jólét   2004.09.30. 2004.10.19. 09:48
14:53
Dr. Áder János (Fidesz) és 79 képviselőtársa 56
48 V/12390 Úttalan utakon - avagy a kormány infrastruktúra politikája!   2004.10.28. 2004.11.17. 08:06
13:00
Dr. Áder János (Fidesz) és 78 képviselőtársa 62
49 V/12451 Új magyar nemzetpolitika belföldön és külföldön   2004.11.02. 2004.11.17. 13:35
18:30
Göndör István (MSZP) és 78 képviselőtársa 51
50 V/12671 Az egészség nem üzlet!   2004.11.15. 2004.12.01. 10:09
14:59
Dr. Áder János (Fidesz) 84
51 V/14515 Lendületesen, lefelé a lejtőn - nagy bajban az önkormányzatok!   2005.02.15. 2005.03.09. 09:03
14:02
Dr. Áder János (Fidesz) és 78 képviselőtársa 56
52 V/15543 Gyurcsány bizonyítvány: EU elégtelen!   2005.04.04. 2005.04.20. 09:07
14:52
Dr. Áder János (Fidesz) és 79 képviselőtársa 62
53 V/15808 Mit teljesített 3 év alatt a Medgyessy-Gyurcsány kormány?   2005.04.20. 2005.05.11. 09:04
14:07
Dr. Áder János (Fidesz) és 79 képviselőtársa 53
54 V/16024 Mit teljesített 3 év alatt a Medgyessy-Gyurcsány kormány az oktatás, az egészségügy, a szociálpolitika, az ifjúságpolitika és a kulturális politika területén?   2005.05.06. 2005.06.01. 09:06
14:11
Dr. Áder János (Fidesz) és 78 képviselőtársa 67
55 V/16982 Propaganda és valóság, a magyar gazdaság helyzetéről!   2005.07.04. 2005.07.05. 09:05
13:32
Dr. Áder János (Fidesz) 31
56 V/17451 A Gyurcsány-kormány egy évéről!   2005.09.12. 2005.10.04. 09:15
14:31
Dr. Áder János (Fidesz) és 78 képviselőtársa 76
57 V/17555 A Fidesz visszaállamosítási megnyilatkozásairól   2005.09.19. 2005.10.11. 09:13
14:09
Kuncze Gábor (SZDSZ) és 78 képviselőtársa 90
58 V/17830 Az MSZP be nem váltott ígéreteiről: hol van az ingyen jogosítvány és az ingyenes utazás?   2005.10.11. 2005.11.08. 09:35
14:36
Dr. Áder János (Fidesz) és 78 képviselőtársa 64
59 V/18574 Biztonságot és igazságosságot a gyerekeknek!   2005.11.21. 2005.12.14. 09:16
14:17
Göndör István (MSZP) és 78 képviselőtársa 57
2006-2010.
60 V/225 Reform és új egyensúly Reform vagy megszorítás 2006.06.12. 2006.06.19. 13:37
20:38
kormány (miniszterelnök) 60
V/226 A Gyurcsány-csomag megszorító intézkedéseiről 2006.06.12. Dr. Navracsics Tibor (Fidesz)
61 V/965 Új Magyarország Fejlesztési Terv megvitatása   2006.09.27. 2006.10.17. 09:48
15:51
kormány (miniszterelnök) 50
62 V/1931 Jövőnk esélye a gyermek   2007.02.01. 2007.02.20. 09:40
15:57
Harrach Péter (KDNP), Dr. Semjén Zsolt (KDNP) és 79 képviselőtársa 72
63 V/2445 Vidékfejlesztés vagy falurombolás?   2007.03.12. 2007.03.27. 09:50
16:03
Dr. Navracsics Tibor (Fidesz) és 80 képviselőtársa 90
64 V/3077 Egy éves az őszödi beszéd   2007.05.17. 2007.06.14. 14:31
20:23
Dr. Navracsics Tibor (Fidesz) 71
65 V/3107 A második Gyurcsány kormány első éve   2007.05.21. 2007.06.14. 08:18
14:29
Göndör István (MSZP) és 78 képviselőtársa 63
66 V/3931 Népegészségügy vagy üzleti egészségbiztosítás?   2007.10.01. 2007.10.24. 12:39
19:06
Dr. Navracsics Tibor (Fidesz) és 81 képviselőtársa 88
67 V/5313 Munka - tudás- tulajdon   2008.03.28. 2008.04.15. 09:40
15:59
kormány (miniszterelnök) 66
68 V/6309 Magyarország megújításának lehetséges irányairól   2008.09.22. 2008.10.07. 14:05
21:35
Göndör István (MSZP) és 77 képviselőtársa 80
2010-2014.
69 V/1281 Európai Uniós elnökségünk prioritásairól   2010.10.04. 2010.10.20. 14:06
19:32
Lázár János (Fidesz) 53
70 V/2462 A magyar népességfogyás megállításának sürgető szükségessége   2011.02.22. 2011.03.08. 10:07
15:14
Z. Kárpát Dániel (Jobbik) 52
71 V/2806 Lakáshitelesek válságban: megoldások rövid és hosszútávon   2011.04.04. 2011.04.27. 09:53
14:59
Vágó Gábor (LMP) 58
72 V/4500 A nők közéleti, politikai részvételének erősítése   2011.10.11. 2011.10.19. 09:05
14:20
Ertsey Katalin (LMP) 51
73 V/6424 A feltáratlan állambiztonsági múlt és az elmúlt húsz év morális adósságai   2012.03.20. 2012.04.17. 09:55
15:06
Dr. Schiffer András (LMP) és 85 képviselőtársa 62
74 V/7270 Az Orbán-kormány két éve   2012.05.22. 2012.06.14. 13:15
18:19
Mesterházy Attila (MSZP) és 78 képviselőtársa 78
75 V/8799 A köznevelés helyzetéről   2012.10.16. 2012.11.13. 09:52
14:59
Mesterházy Attila (MSZP) és 80 képviselőtársa 58
76 V/8837 Kit terhel a felelősség - az államadósságról és annak okairól   2012.10.19. 2012.11.06. 09:57
15:02
Rogán Antal (Fidesz) és 82 képviselőtársa 56
77 V/9016 A magyarországi cigányság felzárkóztatásának esélyei   2012.11.05. 2012.11.20. 09:59
15:14
Farkas Flórián (Fidesz) és 99 képviselőtársa 69
78 V/9093 A fogyasztó mindenek előtt - a közműszolgáltatások helyzete   2012.11.12. 2012.11.29. 09:06
13:37
Zsigó Róbert (Fidesz) és 95 képviselőtársa 65
2014-2018.
79 V/284 Mitől fosztja meg Magyarországot a paksi megállapodás?   2014.06.13. 2014.09.26. 09:45
14:31
Dr. Schiffer András (LMP), Dr. Szél Bernadett (LMP), Schmuck Erzsébet (LMP), Sallai R. Benedek (LMP), Ikotity István (LMP), Dr. Legény Zsolt (MSZP), Dr. Tóth Bertalan (MSZP), Gúr Nándor (MSZP), Dr. Bárándy Gergely (MSZP), Hiszékeny Dezső (MSZP), Dr. Józsa István (MSZP), Dr. Molnár Zsolt (MSZP), Kunhalmi Ágnes (MSZP), Dr. Hiller István (MSZP), Korózs Lajos (MSZP), Harangozó Gábor István (MSZP), Demeter Márta (MSZP), Burány Sándor (MSZP), Tóth Csaba (MSZP), Dr. Harangozó Tamás Attila (MSZP), Dr. Varga László (MSZP), Lukács Zoltán (MSZP), Tóbiás József (MSZP), Bangóné Borbély Ildikó (MSZP), Dr. Szakács László (MSZP), Szabó Sándor (MSZP), Teleki László (MSZP), Tukacs István (MSZP), Mesterházy Attila (MSZP), Velez Árpád (MSZP), Kiss László (MSZP), Heringes Anita (MSZP), Fodor Gábor (független), Kiss Péter (MSZP), Szabó Szabolcs (független), Kónya Péter (független), Szabó Timea (független), Dr. Vadai Ágnes (független), Szelényi Zsuzsanna (független) 48
80 V/1925 A Magyarországról történő elvándorlás okairól és a folyamat megállításának lehetséges megoldásáról   2014.11.07. 2014.12.03. 09:08
15:17
Farkas Gergely (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik), Sneider Tamás (Jobbik), Bana Tibor (Jobbik), Szávay István (Jobbik), Apáti István (Jobbik), Dr. Lukács László György (Jobbik), Ander Balázs (Jobbik), Kepli Lajos (Jobbik), Magyar Zoltán (Jobbik), Vágó Sebestyén (Jobbik), Mirkóczki Ádám (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik), Kulcsár Gergely (Jobbik), Egyed Zsolt (Jobbik), Hegedűs Lorántné (Jobbik), Z. Kárpát Dániel (Jobbik), Szilágyi György (Jobbik), Novák Előd (Jobbik), Dr. Gyüre Csaba (Jobbik), Dúró Dóra (Jobbik), Vona Gábor (Jobbik), Volner János (Jobbik), Bangóné Borbély Ildikó (MSZP), Korózs Lajos (MSZP), Demeter Márta (MSZP), Dr. Józsa István (MSZP), Hiszékeny Dezső (MSZP), Dr. Bárándy Gergely (MSZP), Kunhalmi Ágnes (MSZP), Dr. Szakács László (MSZP), Dr. Legény Zsolt (MSZP), Heringes Anita (MSZP), Kiss László (MSZP), Tukacs István (MSZP), Harangozó Gábor István (MSZP), Dr. Harangozó Tamás Attila (MSZP), Dr. Tóth Bertalan (MSZP), Tóbiás József (MSZP) és 8 képviselő társa. 60
81 V/2258 A Transzatlanti Befektetési és Kereskedelmi Partnerség (TTIP) veszélyei és hatásai a fenntarthatóságra és szuverenitásra   2014.12.01. 2015.02.26. 09:55
15:45
Dr. Schiffer András (LMP), Dr. Szél Bernadett (LMP), Ikotity István (LMP), Sallai R. Benedek (LMP), Schmuck Erzsébet (LMP), Vona Gábor (Jobbik), Volner János (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik), Hegedűs Lorántné (Jobbik), Z. Kárpát Dániel (Jobbik), Novák Előd (Jobbik), Farkas Gergely (Jobbik), Mirkóczki Ádám (Jobbik), Egyed Zsolt (Jobbik), Dr. Lukács László György (Jobbik), Kepli Lajos (Jobbik), Ander Balázs (Jobbik), Dr. Gyüre Csaba (Jobbik), Bana Tibor (Jobbik), Teleki László (MSZP), Velez Árpád (MSZP), Mesterházy Attila (MSZP), Dr. Legény Zsolt (MSZP), Tukacs István (MSZP), Korózs Lajos (MSZP), Gőgös Zoltán (MSZP), Harangozó Gábor István (MSZP), Heringes Anita (MSZP), Demeter Márta (MSZP), Bangóné Borbély Ildikó (MSZP), Lukács Zoltán (MSZP), Tóth Csaba (MSZP), Dr. Tóth Bertalan (MSZP), Dr. Bárándy Gergely (MSZP), Hiszékeny Dezső (MSZP), Kiss László (MSZP), Szabó Sándor (MSZP), Dr. Józsa István (MSZP), Dr. Molnár Zsolt (MSZP) és 4 képviselő társa. 50
82 V/2956 Magyarországnak nincs szüksége megélhetési bevándorlókra   2015.02.03. 2015.02.20. 11:10
16:11
Rogán Antal (Fidesz), Dr. Molnár Ágnes (Fidesz), Dunai Mónika (Fidesz), Földi László (KDNP), Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz), Dr. Fónagy János (Fidesz), Simon Róbert Balázs (Fidesz), Dr. Vinnai Győző (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Győrffy Balázs (Fidesz), Dr. Hoppál Péter (Fidesz), Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz), Dr. Czomba Sándor (Fidesz), Dr. Hoffmann Rózsa (KDNP), Németh Szilárd István (Fidesz), Firtl Mátyás (KDNP), Törő Gábor (Fidesz), Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz), Hadházy Sándor (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Petneházy Attila (Fidesz), Móring József Attila (KDNP), Kucsák László (Fidesz), Witzmann Mihály (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Soltész Miklós (KDNP), Bartos Mónika (Fidesz), Kovács Sándor (Fidesz), Dr. Aradszki András (KDNP), Dr. Kovács József (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP), Vargha Tamás (Fidesz), Szászfalvi László (KDNP), Dr. Pósán László (Fidesz), Bíró Márk (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Dr. Hargitai János (KDNP) és 7 képviselő társa. 44
83 V/4855 A magyar egészségügy helyzetéről   2015.05.19. 2015.06.15. 15:57
21:04
Tóbiás József (MSZP), Dr. Harangozó Tamás (MSZP), Demeter Márta (MSZP), Velez Árpád (MSZP), Dr. Tóth Bertalan (MSZP), Heringes Anita (MSZP), Tóth Csaba (MSZP), Horváth Imre (MSZP), Hiszékeny Dezső (MSZP), Gőgös Zoltán (MSZP), Dr. Józsa István (MSZP), Dr. Legény Zsolt (MSZP), Gúr Nándor (MSZP), Teleki László (MSZP), Dr. Szakács László (MSZP), Harangozó Gábor István (MSZP), Dr. Bárándy Gergely (MSZP), Tukacs István (MSZP), Burány Sándor (MSZP), Lukács Zoltán (MSZP), Dr. Varga László (MSZP), Mesterházy Attila (MSZP), Kiss László (MSZP), Kunhalmi Ágnes (MSZP), Szabó Sándor (MSZP), Bangóné Borbély Ildikó (MSZP), Dr. Hiller István (MSZP), Korózs Lajos (MSZP), Dr. Szél Bernadett (LMP), Schmuck Erzsébet (LMP), Sallai R. Benedek (LMP), Ikotity István (LMP), Gyurcsány Ferenc (független), Dr. Vadai Ágnes (független), Varju László (független), Dr. Oláh Lajos (független), Fodor Gábor (független), Kónya Péter (független), Dr. Schiffer András (LMP) 46
84 V/6541 Az állami tulajdonban levő termőföldek magántulajdonba adásáról   2015.10.07. 2015.10.26. 14:28
22:10
Tóbiás József (MSZP), Gőgös Zoltán (MSZP), Dr. Harangozó Tamás (MSZP), Tóth Csaba (MSZP), Dr. Bárándy Gergely (MSZP), Dr. Tóth Bertalan (MSZP), Heringes Anita (MSZP), Dr. Molnár Zsolt (MSZP), Kunhalmi Ágnes (MSZP), Dr. Hiller István (MSZP), Tukacs István (MSZP), Dr. Józsa István (MSZP), Teleki László (MSZP), Gúr Nándor (MSZP), Szabó Sándor (MSZP), Kiss László (MSZP), Hiszékeny Dezső (MSZP), Horváth Imre (MSZP), Dr. Legény Zsolt (MSZP), Velez Árpád (MSZP), Bangóné Borbély Ildikó (MSZP), Demeter Márta (MSZP), Harangozó Gábor István (MSZP), Dr. Szakács László (MSZP), Korózs Lajos (MSZP), Mesterházy Attila (MSZP), Lukács Zoltán (MSZP), Burány Sándor (MSZP), Dr. Varga László (MSZP), Gyöngyösi Márton (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik), Novák Előd (Jobbik), Vona Gábor (Jobbik), Apáti István (Jobbik), Dr. Gyüre Csaba (Jobbik), Farkas Gergely (Jobbik), Kepli Lajos (Jobbik), Z. Kárpát Dániel (Jobbik), Szilágyi György (Jobbik) és 7 képviselő társa. 74
85 V/7011 A növekvő mértékű korrupció visszaszorításáról és a korrumpálódott politikusok elszámoltatásáról.   2015.10.28. 2015.11.23. 14:39
22:37
Vona Gábor (Jobbik), Szilágyi György (Jobbik), Farkas Gergely (Jobbik), Volner János (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik), Egyed Zsolt (Jobbik), Ander Balázs (Jobbik), Dr. Lukács László György (Jobbik), Rig Lajos (Jobbik), Magyar Zoltán (Jobbik), Mirkóczki Ádám (Jobbik), Sneider Tamás (Jobbik), Kepli Lajos (Jobbik), Bana Tibor (Jobbik), Szávay István (Jobbik), Dr. Gyüre Csaba (Jobbik), Apáti István (Jobbik), Hegedűs Lorántné (Jobbik), Novák Előd (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik), Dúró Dóra (Jobbik), Kulcsár Gergely (Jobbik), Z. Kárpát Dániel (Jobbik), Vágó Sebestyén (Jobbik), Dr. Schiffer András (LMP), Schmuck Erzsébet (LMP), Sallai R. Benedek (LMP), Ikotity István (LMP), Dr. Szél Bernadett (LMP), Tóbiás József (MSZP), Dr. Bárándy Gergely (MSZP), Dr. Józsa István (MSZP), Hiszékeny Dezső (MSZP), Horváth Imre (MSZP), Bangóné Borbély Ildikó (MSZP), Demeter Márta (MSZP), Dr. Szakács László (MSZP), Dr. Tóth Bertalan (MSZP), Heringes Anita (MSZP) és 7 képviselő társa. 90
86 V/9122 A közoktatás állapotáról   2016.02.15. 2016.03.01. 12:56
21:34
Tóbiás József (MSZP), Dr. Hiller István (MSZP), Gőgös Zoltán (MSZP), Lukács Zoltán (MSZP), Dr. Tóth Bertalan (MSZP), Dr. Bárándy Gergely (MSZP), Heringes Anita (MSZP), Horváth Imre (MSZP), Bangóné Borbély Ildikó (MSZP), Demeter Márta (MSZP), Dr. Szakács László (MSZP), Dr. Legény Zsolt (MSZP), Harangozó Gábor István (MSZP), Korózs Lajos (MSZP), Szabó Sándor (MSZP), Teleki László (MSZP), Gúr Nándor (MSZP), Mesterházy Attila (MSZP), Velez Árpád (MSZP), Tóth Csaba (MSZP), Dr. Józsa István (MSZP), Tukacs István (MSZP), Dr. Varga László (MSZP), Kunhalmi Ágnes (MSZP), Dr. Molnár Zsolt (MSZP), Farkas Gergely (Jobbik), Dúró Dóra (Jobbik), Sneider Tamás (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik), Vona Gábor (Jobbik), Bana Tibor (Jobbik), Szávay István (Jobbik), Kepli Lajos (Jobbik), Ander Balázs (Jobbik), Kulcsár Gergely (Jobbik), Mirkóczki Ádám (Jobbik), Dr. Gyüre Csaba (Jobbik), Szilágyi György (Jobbik), Ikotity István (LMP) és 1 képviselő társa. 73
87 V/9837 A magyar egészségügy jelenéről és jövőjéről.   2016.03.29. 2016.04.26. 11:35
20:02
Dr. Lukács László György (Jobbik), Rig Lajos (Jobbik), Szilágyi György (Jobbik), Apáti István (Jobbik), Z. Kárpát Dániel (Jobbik), Magyar Zoltán (Jobbik), Vágó Sebestyén (Jobbik), Egyed Zsolt (Jobbik), Hegedűs Lorántné (Jobbik), Szabó Szabolcs (független), Novák Előd (Jobbik), Kész Zoltán (független), Dr. Harangozó Tamás (MSZP), Kiss László (MSZP), Fodor Gábor (független), Hiszékeny Dezső (MSZP), Dr. Staudt Gábor (Jobbik), Dr. Schiffer András (LMP), Dr. Szél Bernadett (LMP), Volner János (Jobbik), Ander Balázs (Jobbik), Kulcsár Gergely (Jobbik), Bana Tibor (Jobbik), Dr. Gyüre Csaba (Jobbik), Dr. Legény Zsolt (MSZP), Korózs Lajos (MSZP), Bangóné Borbély Ildikó (MSZP), Tóth Csaba (MSZP), Heringes Anita (MSZP), Dúró Dóra (Jobbik), Szávay István (Jobbik), Szabó Timea (független), Dr. Józsa István (MSZP), Tukacs István (MSZP), Schmuck Erzsébet (LMP), Mirkóczki Ádám (Jobbik), Kónya Péter (független), Vona Gábor (Jobbik), Lukács Zoltán (MSZP) 83
88 V/10090 A 2007-2013 közötti időszakban Magyarországnak járó uniós források felhasználásáról   2016.04.05. 2016.05.02. 15:13
19:52
kormány (miniszterelnök) 51
89 V/10571 Az offshore-ellenes fellépéshez szükséges lépésekről   2016.05.05. 2016.05.30. 15:14
22:28
Dr. Schiffer András (LMP), Schmuck Erzsébet (LMP), Ikotity István (LMP), Sallai R. Benedek (LMP), Dr. Szél Bernadett (LMP), Hegedűs Lorántné (Jobbik), Kepli Lajos (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik), Apáti István (Jobbik), Dr. Lukács László György (Jobbik), Magyar Zoltán (Jobbik), Egyed Zsolt (Jobbik), Novák Előd (Jobbik), Rig Lajos (Jobbik), Vágó Sebestyén (Jobbik), Volner János (Jobbik), Z. Kárpát Dániel (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik), Sneider Tamás (Jobbik), Tóbiás József (MSZP), Dr. Harangozó Tamás (MSZP), Horváth Imre (MSZP), Szabó Sándor (MSZP), Teleki László (MSZP), Demeter Márta (MSZP), Kiss László (MSZP), Dr. Bárándy Gergely (MSZP), Mesterházy Attila (MSZP), Dr. Varga László (MSZP), Hiszékeny Dezső (MSZP), Kunhalmi Ágnes (MSZP), Dr. Szakács László (MSZP), Dr. Tóth Bertalan (MSZP), Burány Sándor (MSZP), Gúr Nándor (MSZP), Dr. Hiller István (MSZP), Harangozó Gábor István (MSZP), Dr. Molnár Zsolt (MSZP), Dr. Vadai Ágnes (független) 67

* 1990. május 2.–2016. szeptember 29.

* Érdekvédelmi szervezetek petíciójában megfogalmazott kérés alapján