A „Parlamenti ösztöndíjas, illetve gyakornoki" programban részt vett hallgatók 1998/1999; 2002-2016

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005

2003/2004

2002/2003

2014/2015 2015/2016
 

2015/2016

Név  Tanulmányok
Németh Boróka Pécsi Tudományegyetem, ÁJK, jogász
Pákozdi Katalin Eötvös Loránd Tudományegyetem, ÁJK, jogász
Bognár Tibor Pázmány Péter Katolikus Egyetem, JÁK, jogász
Seszták Flóra Pázmány Péter Katolikus Egyetem, JÁK, jogász
Deák Réka Krisztina Szegedi Tudományegyetem, ÁJK, jogász
Péczka László Pázmány Péter Katolikus Egyetem, BTK, politológia szak (BA)
Ritó Evelin Miskolci Egyetem, ÁJK, jogász
Rőczey Noémi Budapesti Corvinus Egyetem, Közgazdaságtudományi kar, közgazdálkodás és közpolitika szak (MA)
Király Péter Bálint Széchenyi István Egyetem, Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Kar, jogász
Moravcsik Eszter Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Közigazgatástudományi Kar, közigazgatási szak (MA)
Henn Viktória Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Nemzetközi- és Európai Tanulmányok Kar, Biztonság- és védelempolitikai szak (BA)
Szabó Zsolt Budapesti Corvinus Egyetem, Közgazdaságtudományi Kar, közgazdálkodás és közpolitika szak (MA)
Jackli Zsófia Eötvös Loránd Tudományegyetem, Társadalomtudományi Kar, nemzetközi tanulmányok szak (BA)
Gogolák Miklós Bálint Budapesti Corvinus Egyetem, Közgazdaságtudományi Kar, nemzetközi gazdasági és gazdálkodási szak (MA)
Balogh Annamária Eötvös Loránd Tudományegyetem, ÁJK, jogász
Szokol Krisztina Eötvös Loránd Tudományegyetem, ÁJK, jogász
Vulcz Lilla Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Nemzetközi és Európai tanulmányok Kar, nemzetközi közszolgálati kapcsolatok szak (MA)
2014/2015

Név 

Tanulmányok

Skuta Vivien

Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Közigazgatástudományi Kar, közigazgatás (MA)

Kiss Máté István

Eötvös Loránd Tudományegyetem ÁJK, politikatudomány (MA)

Kerényi Dóra Judit

Pázmány Péter Katolikus Egyetem, JÁK, jogász

Havasi Márta Eszter 

Eötvös Loránd Tudományegyetem ÁJK, jogász

Tóth Réka

Eötvös Loránd Tudományegyetem ÁJK, politikatudomány (MA)

Glück Dóra Mária

Pázmány Péter Katolikus Egyetem, JÁK, jogász

Gondola Csaba

Debreceni Tudományegyetem ÁJK, jogász

Pelcz Ivett

Eötvös Loránd Tudományegyetem ÁJK, jogász

Bali Réka

Eötvös Loránd Tudományegyetem ÁJK, jogász

Bródy Krisztián

Eötvös Loránd Tudományegyetem ÁJK, jogász

Molnár Gábor Ferenc

Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Közigazgatástudományi Kar, igazgatásszervező (BA)

Ványa Bertalan Dávid

Eötvös Loránd Tudományegyetem ÁJK, jogász

Szabó Zsanett

Eötvös Loránd Tudományegyetem ÁJK, jogász

Papp Dorottya

Eötvös Loránd Tudományegyetem, ÁJK, jogász

Kovács Beáta

Eötvös Loránd Tudományegyetem, nemzetközi tanulmányok (BA)

 
 

2013/2014

Név

Felsőfokú tanulmányok

Dunai Szilvia

Eötvös Loránd Tudományegyetem, jogász szak

Bedő Eszter

Eötvös Loránd Tudományegyetem, jogász szak

Milánkovich András

Eötvös Loránd Tudományegyetem, jogász szak

Szalbot Balázs

Eötvös Loránd Tudományegyetem, jogász szak

Hancz Patrik

Széchenyi István Egyetem, jogász szak

Kelemen Roland

Széchenyi István Egyetem, jogász szak

Balogh Júlia

Károli Gáspár Református Egyetem, jogász szak

Ella Orsolya

Eötvös Loránd Tudományegyetem, politológia szak

Bíró Ádám Béla

Nemzeti Közszolgálati Egyetem, közigazgatás szak

Kiss Viktória

Nemzeti Közszolgálati Egyetem, közigazgatás szak

Kovács Patrik Gergő

Nemzeti Közszolgálati Egyetem, igazgatásszervező szak

Kishalmi Zsuzsa

Nemzeti Közszolgálati Egyetem, európai és nemzetközi igazgatás szak

Tajti Miklós Dávid

Pannon Egyetem, nemzetközi tanulmányok szak

Mészáros Dorottya

Budapesti Corvinus Egyetem, nemzetközi tanulmányok szak

Budai Péter

Budapesti Corvinus Egyetem, nemzetközi tanulmányok szak

2012/2013

NÉV

Tanulmányok

Fogadó szervezeti egység

Kersák Olivér Márk

Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Közigazgatástudományi Kar, nemzetközi igazgatás (BA)

Külügyi Igazgatóság

Király Márton

ELTE TÁTK, nemzetközi tanulmányok (BA)

Külügyi Igazgatóság

Sediqui Jázmin

Pázmány Péter Katolikus Egyetem, JÁK, jogász

Elnöki Titkárság és Nemzeti Integrációs Iroda

Papucsek Kitti

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Közigazgatástudományi Kar, nemzetközi igazgatás (BA)

Közönségszolgálati Iroda

Zlinszky Péter

Pázmány Péter Katolikus Egyetem, JÁK, jogász

Mezőgazdasági bizottság

Daka Marija

Pécsi Tudományegyetem, ÁJK, jogász

Külügyi bizottság

Megyeri Tamás

Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Közigazgatástudományi Kar, igazgatásszervező (BA)

Mentelmi bizottság

Baár Gábor

Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Közigazgatástudományi Kar, nemzetközi igazgatás (BA)

Nemzeti összetartozás bizottsága

Turóczi Péter

Budapesti Corvinus Egyetem, TÁTK, politológia (BA)

Egészségügyi bizottság

Döme Dóra

Budapesti Corvinus Egyetem, TÁTK, politológia (BA)

Ifjúsági bizottság

Koczman Orsolya

Károli Gáspár Református Egyetem, ÁJK, jogász

Szervezési főosztály

Sulán Emese

Pécsi Tudományegyetem, ÁJK, jogász

Alkotmányügyi bizottság

Fási Csaba

Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Közigazgatástudományi Kar, igazgatásszervező (BA)

Tájékoztatási- és Iromány-nyilvántartó Iroda

Bedő Renáta

Eötvös Loránd Tudományegyetem, ÁJK, jogász

Közönségszolgálati Iroda

Irmes Ágnes

Miskolci Egyetem, ÁJK, jogász

Kulturális bizottság

Dudoma Péter


Andrássy Gyula Német Nyelvű Egyetem,
európai és nemzetközi igazgatás (MA)

Önkormányzati és Emberi jogi bizottság

2011/2012

NÉV

Tanulmányok

Fogadó szervezeti egység

Szakos Judit

Debreceni Egyetem, ÁJK, igazgatásszervező

Társadalmi Kapcsolatok Hivatala

Vími Zoltán

Pázmány Péter Katolikus Egyetem, JÁK, jogász

Nemzeti összetartozás bizottsága

Senográczki Zsófia

Párhuzamosan: Budapesti Corvinus Egyetem, GTK,turizmus-vendéglátás (BA), KTK, közgazdasági elemző (MA)

Társadalmi Kapcsolatok Hivatala

Cserta Alexandra

Budapesti Gazdasági Főiskola, Kereskedelmi, Vendéglátóipari, és Idegenforgalmi Kar, kereskedelem és marketing (BA)

Külügyi Hivatal

Horváth Brigitta

Budapesti Corvinus Egyetem, TÁTK, európai és nemzetközi igazgatás (MA)

Külügyi Hivatal

Besze Anna

Eszterházy Károly Főiskola Gazdaság- és TÁTK, nemzetközi tanulmányok (BA)

Európai ügyek bizottsága

Merényi Miklós

Budapesti Corvinus Egyetem, TÁTK, politológia (BA)

Önkormányzati bizottság

Andrássy Zita

Budapesti Corvinus Egyetem, TÁTK, nemzetközi tanulmányok (MA) és Budapesti Corvinus Egyetem, TÁTK, politológia (BA)

Külügyi bizottság

Kóródi Krisztina

Szegedi Tudományegyetem, ÁJK, politikatudomány (MA)

Ifjúsági bizottság

Jugovits Károly

Budapesti Corvinus Egyetem, KTK, igazgatásszervező szak (BA)

Tájékoztatási főosztály

Barva Mónika

Eötvös Loránd Tudományegyetem, ÁJK, jogász

Szervezési főosztály

Szentgáli -Tóth Boldizsár

Eötvös Loránd Tudományegyetem, ÁJK, jogász

Alkotmányügyi bizottság

Kóczán Barbara

Párhuzamosan: Budapesti Corvinus Egyetem, KTK, közgazdasági elemző (BA) és Eötvös Loránd Tudományegyetem, ÁJK, jogász

Foglalkoztatási bizottság

Takács Sára

Budapesti Corvinus Egyetem, KTK, nemzetközi igazgatás (BA)

Kulturális bizottság

Molnár Benedek

Eötvös Loránd Tudományegyetem, ÁJK, jogász

dr. Bárány Tibor
főtitkárhelyettes

Nikula István

Eötvös Loránd Tudományegyetem, ÁJK, jogász

Mentelmi bizottság

2010/2011

Név

Tanulmányok

Fogadó szervezeti egység

Gálffy Áron

Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem, Kossuth Lajos Hadtudományi Kar, biztonság és védelempolitika szak

Honvédelmi bizottság

Muzsalyi Róbert

Károli Gáspár Református Egyetem, Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Külügyi bizottság és Nemzeti összetartozás bizottsága

Kálmán Annamária

Szegedi Tudományegyetem, Gazdaságtudományi Kar, nemzetközi gazdaság és gazdálkodás szak

Külügyi Hivatal

Hegedűs Enikő

Budapesti Corvinus Egyetem, Társadalomtudományi Kar, nemzetközi tanulmányok szak

Külügyi Hivatal

Szabó Dávid

Pécsi Tudományegyetem, Állam-és Jogtudományi Kar, jogász szak

Mentelmi bizottság

Muraközi Dóra

Budapesti Corvinus Egyetem, Társadalomtudományi Kar, politológia szak

Kulturális bizottság

Vitályos Fanni

Eötvös Loránd Tudományegyetem, Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Társadalmi Kapcsolatok Hivatala

Lukács Bálint

Kodolányi János Főiskola, nemzetközi tanulmányok szak

Európai ügyek bizottsága

Korontos Lilla

Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Fenntartható fejlődés bizottsága

Kepe Nóra

Budapesti Corvinus Egyetem, Társadalomtudományi Kar, nemzetközi tanulmányok szak

Külügyi Hivatal

Horváth Botond

Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Elnöki Kabinet

Bókay Dóra

Budapesti Corvinus Egyetem, Társadalomtudományi Kar, politológia szak

Európai ügyek bizottsága

Ruszkai Rita

Budapesti Corvinus Egyetem, Közigazgatástudományi Kar, európai és nemzetközi igazgatás

Szervezési főosztály

Németh Márton

Eötvös Loránd Tudományegyetem, Állam- és Jogtudományi Kar, jogász és politológus szak

Alkotmányügyi bizottság

Mohos Ildikó

Eötvös Loránd Tudományegyetem, Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Önkormányzati bizottság

Csepy Dorottya

Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Főtitkár-helyettes titkársága

2009/2010

 

Név

Tanulmányok

Fogadó szervezeti egység

Barna Dániel

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam-és Jogtudományi Kar, jogász szak

-

Bártfai István

Budapesti Corvinus Egyetem, Közgazdaság-tudományi Kar, közgazdálkodás és közpolitika szak

Gazdasági bizottság

Burián Barbara

Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Bölcsésztudományi Kar, nemzetközi tanulmányok szak

Civil Iroda

Csaba Orsolya

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam-és Jogtudományi Kar, politológia szak

Önkormányzati bizottság

Galló Szilvia

Miskolci Egyetem Állam-és Jogtudományi Kar, jogász szak

Jegyzői Iroda

Gulyás Virág

Nemzetközi Üzleti Főiskola, nemzetközi gazdasági kapcsolatok szak

Európai ügyek bizottsága

Kurunczi Gábor

Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Jog-és Államtudományi Kar,
jogász szak

Alkotmányügyi bizottság

Medovarszki
Tamás

Budapesti Corvinus Egyetem, Társadalomtudományi Kar, nemzetközi tanulmányok szak

Külügyi Hivatal

Osikovicz Edit

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam-és Jogtudományi Kar, jogász szak

Oktatási és Kulturális bizottság megosztva

Perjési Adrienn

Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Jog-és Államtudományi Kar,
jogász szak

KTK

Ráth Olivér

Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Jog-és Államtudományi Kar,
jogász szak

Költségvetési bizottság

Schirochmann Kornélia

Budapesti Corvinus Egyetem, Közigazgatás-tudományi Kar, igazgatásszervezői szak

Gazdasági
Főigazgatóság

Stifner Dorottya

Eötvös Loránd Tudományegyetem, Társadalomtudományi Kar, nemzetközi tanulmányok szak

Külügyi Hivatal

2008/2009

 

Név

Tanulmányok

Fogadó szervezeti egység

Csernyi Réka

Eötvös Loránd Tudományegyetem, Társadalomtudományi Kar, nemzetközi
tanulmányok szak

Európai ügyek bizottsága

Győrbíró András

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam-és Jogtudományi Kar, politológus szak

Sport- és turisztikai
bizottság

Tinta Sándor

Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Jog-és Államtudományi Kar,
jogász szak, Eötvös Loránd Tudományegyetem, geográfus szak

Környezetvédelmi
bizottság

Szenczy Ákos

Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Jog-és Államtudományi Kar,
jogász szak

Európai ügyek bizottsága

Uszkiewicz Erik

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam-és Jogtudományi Kar, jogász szak

Emberjogi bizottság

Szabadkai Bálint
Szabolcs

Eötvös Loránd Tudományegyetem, Társadalomtudományi Kar, politológus szak

Nemzeti Fenntartható Fejlődési Tanács Titkársága

Brebán Zsófia

Miskolci Egyetem Bölcsésztudományi Kar, politológus szak, Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Elnöki Kabinet, Civil Iroda

Lengyel Brigitta

Ált. Vállalkozási Főiskola, nemzetközi tanulmányok szak

Külügyi Hivatal, EU
Főosztály

Bujdosó Csenge

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam-és Jogtudományi Kar, jogász szak

Tájékoztatási Főosztály
Képviselői Tájékoztató Központ

Császár Barbara
Hedvig

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam-és Jogtudományi Kar, jogász szak

Emberi jogi bizottság

Kiri Anikó

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam-és Jogtudományi Kar, jogász szak

Országgyűlés alelnöki titkársága

Köles Márk

Debreceni Egyetem, Állam-és Jogtudományi Kar, jogász szak

Külügyi bizottság

Némedi Márk

Szegedi Tudományegyetem, Állam-és Jogtudományi Kar, jogász szak

Mentelmi bizottság

Orbán Balázs

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam-és Jogtudományi Kar, jogász és
politológus szak

Alkotmányügyi bizottság

Petró Csilla

Budapesti Corvinus Egyetem, Közigazgatástudományi Kar, közigazgatási menedzser szak
(MA képzés)

Szervezési Főosztály

Vári Kovács
Zsuzsanna

Budapesti Corvinus Egyetem, Társadalomtudományi Kar, nemzetközi tanulmányok szak

Külügyi Hivatal

2007/2008

 

Név

Tanulmányok

Fogadó szervezeti egység

Berta Rita

Eötvös Loránd Tudományegyetem
Állam- és Jogtudományi Kar,
jogász szak

 Európai ügyek
bizottsága

Bojnár Katinka

Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Jog- és Államtudományi Kar,
jogász szak

 Emberi jogi bizottság

Gerencsér Anna Ilona

Eötvös Loránd Tudományegyetem
Állam- és Jogtudományi Kar,
jogász szak

 Költségvetési
bizottság

Helmeczy Zsófia

Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Jog- és Államtudományi Kar,
jogász szak

 Szervezési Főosztály

Kristó Katalin

Corvinus Egyetem
Közigazgatástudományi Kar, közigazgatási szak

 Tájékoztatási
Főosztály

Marofka Tünde

Eötvös Loránd Tudományegyetem
Állam- és Jogtudományi Kar,
jogász szak

 Ifjúsági bizottság

Márton Anita
Diána

Pannon Egyetem Bölcsészettudományi Kar, francia-nemzetközi tanulmányok szak

 Külügyi Hivatal -
EU Főosztály

Mészáros
Katalin Éva

Zrinyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem, Bolyai János Katonai Műszaki Kar, védelmi igazgatási szak

 Honvédelmi
bizottság

Salgó László Péter

Szegedi Tudományegyetem
Állam- és Jogtudományi Kar,
jogász szak

 Gazdasági bizottság

Selmeci
Alexandra

Eötvös Loránd Tudományegyetem
Állam- és Jogtudományi Kar,
politológia szak

 Külügyi Hivatal -Protokoll Főosztály

Skultéti Éva Márta

Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar,
nemzetközi tanulmányok szak

 Európai ügyek
bizottsága

Szabó Imola Anett

Pécsi Tudományegyetem
Állam- és Jogtudományi Kar,
jogász szak

 Elnöki Kabinet

Szalai Martin

Károli Gáspár Református
Egyetem, Állam- és
Jogtudományi Kar, jogász szak

 Foglalkoztatási
bizottság

Váradi Ágnes

Széchényi István Egyetem, Deák Ferenc Állam-és Jogtudományi Kar, jogász és nemzetközi tanulmányok szak

 Kulturális bizottság

Villányi Dóra

Eötvös Loránd Tudományegyetem
Állam- és Jogtudományi Kar,
jogász szak

 Alkotmányügyi
bizottság

2006/2007

 

Név

Tanulmányok

Fogadó szervezeti egység

Bagi Kornélia

Budapesti Corvinus Egyetem
Társadalomtudományi Kar,
nemzetközi tanulmányok szak,
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Állam- és Jogtudományi Kar,
politológia szak

Külügyi Hivatal

Bogdán Katinka

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Ifjúsági bizottság

Csécsei Henrietta

Pécsi Tudományegyetem

Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Környezetvédelmi bizottság

Farkas Edit

Pázmány Péter Katolikus Egyetem

Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Kulturális bizottság

Girhiny Szabolcs

Miskolci Egyetem

Bölcsészettudományi Kar,

politológia szak, Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Költségvetési bizottság

Heller Gabriella

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Civil Iroda

Kőrösi Anna

Pázmány Péter Katolikus Egyetem

Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Gazdasági bizottság

Oláh Angelika

Pázmány Péter Katolikus Egyetem

Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Tájékoztatási Főosztály, Képviselői Tájékoztató Központ

Sin Attila

Pázmány Péter Katolikus Egyetem

Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Külügyi bizottság

Soós Eszter

Petronella

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Állam- és Jogtudományi Kar,

politológia szak, Bölcsészettudományi Kar, francia szak

Elnöki Kabinet

Szabó Judit

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Emberi jogi, bizottság

Szigeti Tamás

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Alkotmányügyi bizottság

Szurgyi Nikolett

Pázmány Péter Katolikus Egyetem

Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Oktatási bizottság

Vadász Márk

Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Kossuth Lajos Hadtudományi Kar, biztonság- és védelempolitika szak

Honvédelmi bizottság

Virág Péter

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Gazdasági bizottság

2005/2006

 

Név

Tanulmányok

Fogadó szervezeti egység

Barlangi Tímea

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és
Jogtudományi Kar, jogász szak

Ügyrendi bizottság /Jogi Főosztály

Borbély Judit

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és
Jogtudományi Kar, jogász szak

Alkotmányügyi
bizottság

Dovalovszki
Zsuzsanna

Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Honvédelmi bizottság

Fazekas Erika

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és
Jogtudományi Kar, jogász szak

Emberi jogi bizottság

Kiss Katalin
Ágnes

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, politológia szak

Szervezési Főosztály

Kőszegi Árpád

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Sajtóiroda

Lajter Péter

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, politológia szak

Környezetvédelmi
bizottság

Milánkovits Judit Nikolett

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és
Jogtudományi Kar, jogász szak

Kulturális bizottság

Nagy Ildikó

Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Civil Iroda

Nagy Viktor

Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Külügyi bizottság

Négyesi
Mónika

Károly Róbert Főiskola

Gazdálkodási Főiskolai Kar, közszolgáltatási közgazdász szak

Közszolgálati
Főosztály

Puncsák
Kornélia Ivett

Budapesti Corvinus
Egyetem, Társadalomtudományi Kar, nemzetközi tanulmányok szak

diplomácia főszakirány

Külügyi Hivatal

Romsics Viktor

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Számvevőszéki
bizottság

Sándor
Barbara

Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Kossuth Lajos Hadtudományi Kar

biztonság- és védelempolitika szak

NATO Tájékoztatási
Központ

Wéber
Krisztina

Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Elnöki Kabinet

Wolf Enid

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, politológia szak

Elnöki Kabinet

Zsebik Anikó

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Társadalmi szervezetek bizottsága/Civil Iroda

2004/2005

 

Név

Tanulmányok

Fogadó szervezeti egység

Andorkó Imre

Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Oktatási bizottság

Barabás Gergely

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és
Jogtudományi Kar, jogász szak

Ügyrendi bizottság

Horváth András

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és
Jogtudományi Kar

győri tagozat, jogász szak

Külügyi bizottság

Inzelt András

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és
Jogtudományi Kar, jogász szak

Ifjúsági bizottság

Keyha Emese

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és
Jogtudományi Kar, jogász szak

Képviselői Tájékoztatási Központ/ Jogi
Főosztály

Kolejanisz Márk

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és
Jogtudományi Kar, jogász szak

Civil Iroda

Kondár Kata

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, politológia szak

Elnöki Kabinet

Kovács Szabina

Budapesti Corvinus Egyetem Államigazgatási Kar

Emberi jogi bizottság

Laufer Balázs

Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar,

politológia szak

Honvédelmi bizottság

Litter Éva

Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Alelnöki Titkárság

Maklári István

Budapesti Corvinus
Egyetem,

vállalati pénzügyek szak

Informatikai
bizottság

Nagy Zsuzsanna

Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar, vállalati pénzügyek főszakirány

Gazdasági bizottság

Okosi Nikolett

Debreceni Egyetem
Bölcsészettudományi Kar,
politológia szak

NATO Tájékoztatási Központ

Papp Anita

Budapesti Corvinus Egyetem Államigazgatási Kar

Európai ügyek
bizottsága

Patek Gábor

Budapesti Corvinus Egyetem Társadalomtudományi Kar, nemzetközi kapcsolatok szak

Külügyi Hivatal

Pelhős Gabriella

Budapesti Corvinus Egyetem Államigazgatási Kar, igazgatásszervező szak

Közszolgálati
Főosztály

Salánki Judit

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és
Jogtudományi Kar, jogász szak

Szervezési Főosztály

Soltész Kinga

Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Európai ügyek
bizottsága

Tősér Júlia

Budapesti Corvinus Egyetem, Társadalomtudományi Kar, nemzetközi tanulmányok szak

Sajtóiroda

Varga Máté

Eötvös Loránd Tudományegyetem, Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Kulturális bizottság

2003/2004

 

Név

Tanulmányok

Fogadó szervezeti egység

Arányi Katalin Tímea

Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar, közgazdász szak

Gazdasági
Főigazgatóság

Baranyi Bertold

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Informatikai
bizottság

Bíró Alma

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Emberi jogi
bizottság

Buczkó Nándor

Károli Gáspár Református Egyetem Állam- és
Jogtudományi Kar, jogász szak

EU integrációs
bizottság

Bujdosó András

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Bizottsági
Főosztály

Csiky Balázs

Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar,
politológia szak

Szervezési Főosztály, Oktatási
bizottság

Csonka Balázs

Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Alkotmányügyi
bizottság

Juhász András

Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar, politológia szak

Alelnöki
Titkárság

Karácsony Anna

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és
Jogtudományi Kar, jogász szak

Elnöki Kabinet

Kontrát Richárd

Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Költségvetési bizottság

Kriszt Tamás

Veszprémi Egyetem Gazdaságtudományi Kar, közgazdász gazdálkodási szak

Egészségügyi
bizottság

Lazányi Gábor

Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Tájékoztatási
Főosztály

Mintál Noémi

Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Hadtudományi Kar, védelempolitikai szak

Honvédelmi
bizottság

Pál András

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Mezőgazdasági
bizottság

Pintér Edit

Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Külügyi Hivatal, EU Főosztály

Schultz Gábor

Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar, politológia szak

Területfejlesztési
bizottság

Sebestyén Gábor

Károli Gáspár Református Egyetem Állam- és
Jogtudományi Kar, jogász szak

EU integrációs
bizottság

Simon Ákos

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és
Jogtudományi Kar, jogász és politológus szak

Önkormányzati
bizottság

Szabó Krisztián
Bence

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Ügyrendi
bizottság

2002/2003

 

Név

Tanulmányok

Fogadó szervezeti egység

Agócs Gergely

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem Államigazgatási Kar

Önkormányzati
bizottság

Báger Katalin

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, nemzetközi kapcsolatok szak

Külügyi bizottság

Fekete Csilla

Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Fülöp Katalin

Károli Gáspár Református Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Szociális és családügyi bizottság

Gáli Csaba

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Ügyrendi bizottság

Kálóczi Eszter

Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Mezőgazdasági
bizottság

Kontár Ágnes

Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Területfejlesztési
bizottság

Mráz Ágoston Sámuel

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, politológia szak

Informatikai bizottság

Murvai Orsolya

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem Államigazgatási Kar, igazgatásszervező szak

Mentelmi bizottság

Nagy Rita

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és
Jogtudományi Kar, jogász szak

Jogi Főosztály,
Európai integrációs ügyek bizottsága

Pétsy Zsolt Balázs

Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Környezetvédelmi bizottság

Pozsár-Szentmiklósy

Zoltán

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és
Jogtudományi Kar, jogász szak

Alkotmányügyi bizottság

Szabó Ivett

Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar, gazdálkodási szak

Költségvetési bizottság

Szigeti Szabolcs

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és
Jogtudományi Kar, jogász szak

Szervezési és Tájékoztatási Főosztály

Szoboszlai Judit

Debreceni Egyetem Jog- és Államtudományi Intézet, jogász szak

Emberi jogi bizottság

1998/1999

 

Név

Tanulmányok

Fogadó szervezeti egység

Bálint Zsófia

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Barlai Gábor

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Cseminczky

Zsuzsanna

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Egyed Krisztina

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Kulturális bizottság

Fekete Dalma

Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Ügyrendi bizottság

Forgács Nóra

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Képviselői Tájékoztató Központ

Gondos Ádám

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Istenes Péter

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Foglalkoztatási bizottság

Kozma Krisztián

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Láng Richárd

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Külügyi Hivatal

Lékó Zoltán

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Szervezési és

Tájékoztatási

Főosztály

Lelbach Dorottya

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Külügyi bizottság

Lichter Tamás

Budapesti Közgazdaság-tudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Mezőgazdasági bizottság

Molnár Gáspár

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Nyárádi László

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Ocskó Edina

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Papp Lívia

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Idegenforgalmi bizottság

Pigler Csaba

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Pohánka Béla

Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar, jogász szak

Önkormányzati bizottság

Rábai György

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Külügyi Hivatal, NATO Tájékoztató Központ

Róna András

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Külügyi Hivatal

Sepsi Tibor

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Oktatási bizottság

Sinka László

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Külügyi Hivatal

Suhajda Virág

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Társadalmi szervezetek bizottsága és az Országgyűlési Könyvtár

Szabó Adél

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Szijjártó Orsolya

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Külügyi Hivatal

Szlávik Péter

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Környezetvédelmi bizottság

Török Zsuzsanna

Budapesti Közgazdaság-tudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Európai integrációs ügyek bizottsága

Tokaji Lilla

Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, jogász szak

Egészségügyi és szociális bizottság

Vándor Zsófia

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, közgazdász szak

Területfejlesztési bizottság

A „Parlamenti ösztöndíj az Országgyűlés Hivatalában" programra felvételt nyert hallgatók feksőoktatási intézmények szerint