Készült: 2016.09.30.00:15:18 Dinamikus lap

Tisztségviselők


Név Tisztség (-tól) (-ig)
Kövér László az Országgyűlés elnöke 2014.05.06.  
Dr. Mátrai Márta az Országgyűlés háznagya 2014.05.06.  
Dr. Gulyás Gergely az Országgyűlés törvényalkotásért felelős alelnöke 2014.05.06.  
Dr. Hiller István az Országgyűlés alelnöke 2014.05.06.  
Jakab István az Országgyűlés alelnöke 2014.05.06.  
Dr. Latorcai János az Országgyűlés alelnöke 2014.05.06.  
Lezsák Sándor az Országgyűlés alelnöke 2014.05.06.  
Sneider Tamás az Országgyűlés alelnöke 2014.05.06.  
Földi László jegyző 2014.05.06.  
Gúr Nándor jegyző 2014.05.06.  
Hegedűs Lorántné jegyző 2014.05.06.  
Hiszékeny Dezső jegyző 2014.05.06.  
Mirkóczki Ádám jegyző 2014.05.06. 2016.09.11.
Móring József Attila jegyző 2014.05.06.  
Pócs János jegyző 2014.05.06. 2014.06.02.
Pogácsás Tibor jegyző 2014.05.06. 2014.06.18.
Schmuck Erzsébet jegyző 2014.05.06. 2015.10.19.
Dr. Szűcs Lajos jegyző 2014.05.06.  
Dr. Tiba István jegyző 2014.06.02.  
Gelencsér Attila jegyző 2014.06.23.  
Ikotity István jegyző 2015.10.19.  
Szávay István jegyző 2016.09.12.