Irományok előző ciklusbeli adatai Irományok előző ciklusbeli adatai

Készült: 2016.10.01.17:40:35 Dinamikus lap

Ciklustörténet


Ciklustörténet
Ciklus Ciklus neve Kezdete Vége Miniszterelnök (-tól) (-ig)
40 2014- 2014.05.06.   Orbán Viktor 2014.05.10.  
39 2010-2014 2010.05.14. 2014.05.05. Orbán Viktor 2010.05.29. 2014.05.10.
38 2006-2010 2006.05.16. 2010.05.13. Gyurcsány Ferenc
Bajnai Gordon
2006.06.09.
2009.04.14.
2009.04.14.
2010.05.29.
37 2002-2006 2002.05.15. 2006.05.15. Dr. Medgyessy Péter
Gyurcsány Ferenc
2002.05.27.
2004.09.30.
2004.09.29.
2006.06.08.
36 1998-2002 1998.06.18. 2002.05.14. Orbán Viktor 1998.07.06. 2002.05.26.
35 1994-98 1994.06.28. 1998.06.17. Horn Gyula 1994.07.15. 1998.07.05.